apartment, ubytovanie

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  lázně podle Slovenkých krajů  >  lázně v Trenčianském kraji

Část ubytovatelské sekce ubytování slovensko - lázně v Trenčianském kraji

      Ubytování v lázních v Trenčianském kraji
Slovensko a nabídka vyššího standardu na dovolené  
 

lázně Bojnice

Článek se věnuje lázním, které přidávají na hodnote pro turistickou sekci ubytování Slovensko. Tato část turistického průmyslu se věnuje ubytovací kultuře a možnostem atraktivního vyžití v regionu. Lázne jsou vdečnou nabídkou prohloubění zdraví prostřednictvím léčivých pramenů. V tomto článku se věnuji lázním v Bojnicích. Jsou situovány pod Strážovskými vrchy. Nacházejí se tady hydrouhličitanové, vápenaté-hořečnaté minerální prameny teplé 30—48 ° C s chemickým složením vhodním na léčbu pohybového ústrojí a nervové choroby.

Termální voda s různou teplotou vystupuje na povrch z hloubky až 1500 m. Mají podobní vlastnosti jako francouzské lázne Plombiére, talianske Bataglia anebo anglické Buxton. Tato skutečnost má silní význam pro ubytování Slovensko v rámci zdravé dovolené. Lázne poskytují odborní léčebné procedury pod dohledem odborníků. K dispozici jsou otevřené bazeny, balneoterapie a koupelnou léčbu. V oblasti Bojnic je nejnavštevovaniejší historické místo místní zámek z 12 - 13 století. Pro deti je vhodná návšteva ZOO. Procházky ve volné přírode jsou též vhodní alternativou odreagování.

 
pozadí pozadí

        Dovolená v lázních v Trenčianském kraji
Objevte nové ubytování v destinaci Slovensko  
 

lázně Nimnica

Tito lázně se nacházejí u Přehrady mládeže pod Javorníky. Léčivá voda lázní Nimnica byla objevena při stavbě Přehrady mládeže. Minerální voda se využívá na léčení trávicího ústrojí, poruchy látkové výměny, nemoci dýchacích cest. Složení vody je s hydrouhličitany, sody, uhlíku. Okolí ubytování je s lesoparkem. V objektu lázní jsou nabízeny různé služby pro hosty. Výletní možnosti jsou na lodích po přehrade, salaš, rybolov, sběr hub, lyžování, historické památky a muzea, Považský hrad, Súľov, Manínska tiesňava.

 
pozadí pozadí

        Ubytovací kapacity v lázních v Trenčianském kraji
Slovensko nabízí zajímavý ubytovací standard  
 

lázně Trenčianske Teplice

Lázne jsou umísteny v pohoří Strážovských vrchů. Voda je zde termální a síranově hydrouhličitanově vápenatě hořečnatě sirné předurčeny na léčbu onemocnění pohybového ústrojí a narvů. Blahodárně působí taky mineralizované bahno. Lázně Trenčianske Teplice mají výhodu prostředí lesoparku vhodné na procházky. Nachází se tady labutí jezírko, sportovní hřište. Na okolítých kopcích se nacházejí upravěné vyhlídky.

Lázně Trenčianske Teplice jsou i kulturním cenrem. Nachází se tady Kúpeľná dvorana s koncertní síní. Organizuje se tady festival komorní hudby " Hudobní léto " s mezinárodní účastí hudobníků. Mezinárodní festival filmů ART FILM FESTIVAL je každoročne zde organizován. V okolí naleznete mnoha kultúrních, historických a přírodních památek.

 
pozadí pozadí

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Zilinsky kraj Trenciansky kraj Trnavsky kraj kraj Banska Bystrica Kosicky kraj Presovsky kraj mapa Slovenska
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Ubytování a Slovensko
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Lázně v Trenčianském kraji a jiné ubytování na Slovensku takovému spoznání napomáha.