apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  > 

Ubytování Slovensko - Tatry, Slovenské městá

      Ubytování Slovensko s CK Juraj Mikulas
Objevte nové Slovenské destinace  
 

Naplánujte si ubytování na Slovensku!

Ubytování Slovensko je vhodné slovní spojení pro nalezení ubytování v Slovenských městách a horských oblastech. Představujeme různé zařízení v lokalitách Slovenska. Prežijte dovolené v horském prostředí má nádych zdravého pobytu. Slovensko má více oblibených oblastí pro dovolenou. Tatry jsou jedna z nich. Tady jsou zastoupeny taky lázeňské zařízení. Tatranské prostředí je vhodné na léčbu a rehabilitáci dýchacích cest.

Vyberte si Slovensko pro regeneraci sil. Čekají tady na Vás hory, teplé prameny, termální vody, léčebné zařízení, nabídky různých služeb v cestovním ruchu. Různé oblasti Slovenska nabízejí svou dovolenou pro tu kterou oblast. Nízké a Západní Tatry reprezentují oblast Liptova. Tady najdete aqua parky, nejvěčší lyžařské středisko ve východní Europě, termální koupaliska, jeskyne a rozvíjející se služby turistického ruchu. Tatry jsou nejvěčší pohoří z okolitých států. Slovensko rado uvítá návštevníky v této oblasti. Naše stránka je orientována na Slovenské města a Slovenské horské oblasti.

Prezentujeme různé penziony, hotely, apartmány a i léčebné domy. Vyskoušejte destinaci Slovensko.

 
pozadie pozadie

Objednejte si skvělé ubytování! Vyberte si kraj na mapě a kliknite tam, aby jste získali více informací o ubytování.
Zilinsky kraj Trenciansky kraj Trnavsky kraj Bratislava Nitriansky kraj kraj Banska Bystrica Kosicky kraj Presovsky kraj mapa Slovenska

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz