panorama Tater

ubytování Liptov

Naše apartmany zastupují tu novší kategorijí ubytování Liptov. Slovensko Tatry hory touto oblastí turizmu získávají na vyšší kvalite. Na této stránce naleznete popis pokojů našeho apartmánu na Liptově. Dále jsou zde články opysující apartmany, ubytování, Liptov, Tatry spadajíci do turistické sekce apartmánového ubytování na Slovensku. Náš apartmán nabízí ubytování v centru turistického ruchu. Hory - Nízké Tatry jsou poblíž ubytování. Ubytovací kapacity našeho apartmánu v Závažné Porubě jsou v dnešní době již standardne vybavěny. TV satelit, pokoje s koupelnami, masážní ružice ve sprše, podlahové vytápění, výkonní ohřev horké vody, francouzké lůžka, roztahovací kaudže jako přistílky.

Rodinný apartmán v srdci Nízkých Tater reprezentující ubytování Liptov

Nejvetší pokoj v apartmánu

Místnost č.1 na 1 podlaží
Kapacita 1 - 5 lůžek
WC, koupelna, TV - satelit

Koupelna u nejvetšího pokoje v apartmánu
 
Útulní pokoj v apartmánu.

Místnost č.2na přízemí
Kapacita 1 - 4 lůžka
WC, koupelna, TV - satelit

Tento pokoj má tu výhodu, že je umísten na jednom podlaží s kuchyní a společenskou místností.

Koupelna u útulního pokoje v apartmánu
 
pokoj na prvním patre Místnost č.3 na 1 podlaží
Kapacita 1 - 4 lůžka
WC, koupelna, TV - satelit
pokoj je na stejném podlaží jak kuchyn
plne vybavěna kuchyň   Jídelna   Spolčenská miestnost s přístupem na internet na požádání

Objednejte zde
zaslat známému  Zaslat tuto zajímavou stránku známemu

Slovensko Tatry hory

Líbilo by se Vám strávit dovolenou v útulném apartmánu? vybavění vyšším standardem v centru turistického ruchu? Možná jste hledali ubytování na Liptově - Nízké Tatry a tak se dostali na naši stránku kde můžete videt kompletní nabídku pokojů našeho apartmánu. Nabízíme vyšší standard za dobrou cenu, kterou můžete dosáhnout po prostudování cen.

Hledáte komfortní apartmany na Liptově? Tato slova konfrontují ruzné nabídky ubytovatelů. Jsme jedni z nich. Hosty chceme přilákat neustálým zvyšováním kvality standardu s čeho vyplývá spokojenost hostů. Spokojenost záleží i od okolí které má kouzlo vysokých hor. Dostupné jsou údolí třeba i na kole. Nabízíme ubytování a prezentujeme Slovensko v souvislosti se středním Liptovem. Apartmany v Tatrách se snaží nabídnou věčší soukromí na dovolené v regionu mezi Západními a Nízkými Tatrami. Tito apartmany, penziony, hotely jsou prezentovány na dalších stranách.

Nabízíme strukturu pokojů 1/4 ; 1/4 ; 1/5. Ubytování je možné i pro menší počet hostů. V čem jiném vyniká nabídka apartmánu? Jsou to : lukrativní prostředí, úroveň dovolené. Podívejte se i na další stránky aby se Vám předestřela celá nabídka - tatranského ubytování na horách. Naše cenová politika vyniká mezi spletí nabídek ubytovatelů na Slovensku.

Apartmany v Tatrách, Liptov a dovolená na Slovensku. To všechno reprezentuje doména ubytovanieslovensko.net. Dovolená na Liptově zahrňuje aquaparky, vodní nádrž Liptovská Mara, halové a vnejší sportovní vyžití. Nepochybne je zde dovolená spiata s horami. Horská turistika je zde velice oblíbenou činností aktívního odpočinku. Naše ubytování nabídnuty pro věčší pohodlí a soukromí na dovolené v krajine Slovensko.

Slovensko - města, lázně, atrakce

> Slovenské města podle krajů
> lázně Slovensko rozdeleny na kraje
> Ubytování Nízké Tatry

Odkazy na stránky s obsahem cestování

> Katalóg odkazů stránek
> XML verze
> XML mapa stránky

Partneri

> ubytovanie Tatry Liptov
ikona linkreferral.com


> English version

Založit odkaz