apartment, ubytovanie

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  lázně podle Slovenkých krajů  >  lázně v žilinském kraji

Část turistické oblasti ubytování slovensko - lázně v žilinském kraji

      Ubytování v lázních v žilinském kraji
Slovensko a nabídka vyššího ubytovacího standardu  
 

lázně Rajecké Teplice

Lázně jsou situovány u Rajeckých Teplicích pod Strážovskými vrchy. Prameny jsou známe od 13 století. Léčí se tady nervové, duševní nemoci a onemocnení pohybového ústrojí. Termální prameny jsou hydrouhličitano vápenato horečné. Rašelinové zábaly jsou jednou z léčebních metod. Nachází se v lesoparku s moderním koupalištem. Lázně mají dobrou ne moc horkou klímu. Nedaleko jsou chránené přírodní krásy Poluvsianska, skalná ihla, Slnečné skaly, Súlovské skaly, salaš nebo lyžařský vlek.

 
pozadí pozadí

        Dovolená v lázních v Prešovském kraji
Objevte nové ubytování na Slovensku  
 

lázně Lúčky - Slovensko

Lázne Lúčky se nacházejí na Liptově pod Chočskými vrchy. Klíma je podhorská. Lázne Lúčky jsou určeny pro léčbu ženských nemocí nemocí plodnosti mužů. Okolí je zajímavé jak pro přírodní tak historické a sportovní zážitky. Nízke, Západní Tatry, Veľká Fatra, Demänovské jaskyne, Jasná, Donovaly, aquaparky s termální vodou - to jsou typy na výlety. U léčby se využívají různé termální vodní kúry a balneoterapie.

 
pozadí pozadí

        Ubytovací kapacity v lázních v Žilinském kraji
Slovensko a nabídka zajímavého ubytovacího standardu  
 

lázně Koritnica

Jak nalézt atraktivní ubytování na Slovensku? Pojdte se podívat na lázne Koritnica. Lázenská dovolená se zdá být vhodná pro nemocné lidi, protože potřebují léčbu. Je to také dobrá alternativa na dovolenou která je plná zdravého lázenského vyžití. Ubytování Slovensko jako cestovatelská sekce je zajímavá různorodostí oblastí a jejich možnostmi ubytování.

Lázne Koritnica leží v oblasti Nízkych Tater 830 m.n.m. Ješte v nedávné minulosti se tady léčili nemoci zažívacího ústrojí. Dnes jsou mimo provoz.

Další lázne ze skupiny Slovenského lázenství jsou lázne Lúčivná. Leží na západe Popradské kotliny pod Vysokými Tatrami. Okolitá klíma je vhodná na léčení dýchacích cest. Léčí se tady zejména deti do 15 let. Okolie má lesnatý charakter a je vhodný na procházky. V blízkosti je Lopušná dolina s rekreačními a sportovními službami. Ubytování Slovensko má různou podobu. V další části webu prezentuji ubytování v městách Slovenska.

 
pozadí pozadí

        Lázně a dovolená v Žilinském kraji
Skuste nové ubytování na Slovensku  
 

lázně Turčianske Teplice

Jsou to jedny z nejstarších lázní Slovenska. Lázne léčí nemoci pohybového ústrojí, ledvin, močových cest, nervů. Termální voda je síranově hydrouhličitanovo vápenatě hořečná. Prameny jsou vadózního původu. K dispozici jsou kryté bazény, vzácní park v objektu lázní, rekreační oblast Lazy nad Čremošným, lyžování a možnosti turistiky po značených trasách. Můžete navštívit historické svědectví dávné minulosti.

 
pozadí pozadí

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Zilinsky kraj Trenciansky kraj Trnavsky kraj kraj Banska Bystrica Kosicky kraj Presovsky kraj mapa Slovenska
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Ubytování a Slovensko
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Lázně v Žilinském kraji - část ubytovatelské sekce, ubytování Slovensko takovému spoznání napomáha.