panorama Tater

Dovolená Tatry

Dovolená Tatry evokuje povzbuzení v důvěru nově vyrostlích ubytovacích zařízeni na Liptově. Liptovské ubytování Slovensko v destinaci Liptov (podhorská část Slovenska), patří do oblasti kvalitních regionů. Podhorská oblast Slovenska Liptov, nabízí téměř všechny především sportovní možnosti aktivního odpočinku. Do naší lokality je možné se dopravit všemi spůsoby. Ku příkladu v nedaleké vesnici je asfaltová letištní plocha. Nejsnadnejší se javí cestování automobilem.

Rodinný apartmán na Liptově v Nízkých Tatrách - dovolená Tatry

 Je snadné se k nám dopravit.
 Směr :
Liptovský Mikuláš cesta E50, D1 
 Vzdálenosti : Bratislava - SK cc. 290 km, Brno - CZ cc. 310 km, Varšava - PL cc. 485 km, Vídeň - A cc. 320 km

mapa slovenska se situačním bodem místa dovolené
mapa Liptova se situačním bodem ubytování
Zasla tuto zajímavou stránku známemu  Zaslat tuto zajímavou stránku známému

liptovské ubytování Slovensko - destinace Liptov

Dovolenou v Nízkých Tatrách vám umožní ubytování v blízkosti autobusové zastávky ve vesničce Závažná Poruba. Ubytování na Liptově to je dovolená v horském kraji s příjemným klimatem ať již v létě nebo v zimě. Dopravní síť umožňuje jednoduché cestování jak k atrakcím, tak i malebným zákoutím. Dovolená Tatry a ubytování na Slovensku, nabízené v našem apartmánu - region Liptov, s vysokým standardem působí stylově. Zároveň dává Vaší dovolené vyšší kvalitu a nádech romantiky. Cestování do Závažné Poruby není překážkou. Nepotřebujete mnoho zavazadel, protože obchod s potravinami a půjčovna sportovních potřeb jsou v blízkosti do 50 m a a restaurace do 150 m. Autobusová zastávka vzdálená asi 20 m velmi ulehčuje přenášení zavazadel. Hledáte Dovolenou na Liptově, vhodnou pro rodiny s dětmi? U nás můžete ušetřit a užít vše, co ubytování na Slovensku nabízí.

Dovolená Tatry poblíž autobusové zastávky - je výhodou. Je možné požádat domácí o pomoc při přenášení, nebo odvozu autem... Liptovské ubytování Slovensko - destinace Liptov - říká se, že všechny cesty vedou do Říma, v tomto případu i malým letadlem (asfaltová letištní plocha určená pro potřeby zemědělského družstva je vzdálená nekolik kilometrů). Jak cestovat na dovolenou na Slovensko - vybudované dálnice jsou dobrým řešením. Dovolená Tatry nabízí i ubytování poblíž autobusové zastávky v Závažné Porubě

Dovolená Tatry znamená v naší oblasti také možnost vyžití v oblíbených aquaparcích. Tatralandia je vzdálena jen 10 - 15 minut a Bešeňová asi 20 minut cesty autem. Dovolená Tatry je v naší lokalite prezentována bazény s termální vodou ve vedlejší vesničce - asi 10 minut autem a 30 minut procházkou pod lesem. Dovolená Tatry nabízí taky mnoho lyžařských středisek v okolí. Nejbližší je vzdálené 800 metrů. Poměrne laciná dovolená Tatry je nabízená u nás v regionu liptov a znamená zajímavé ubytování na Slovensku ! Objevte ubytovací možnosti a nabízenou heskou dovolenou na této stránce. Liptovské ubytování Slovensko je již vlastne moderní destinace Liptov. Objevte co všechno zahrňuje dovolená Tatry v Liptovské oblasti. Na stránkách Casamundo naleznete další informace k cílovým destinacím a ubytování.

Slovensko - města, lázně, atrakce

> Slovenské města podle krajů
> lázně Slovensko rozdeleny na kraje
> Ubytování Nízké Tatry

Odkazy na stránky s obsahem cestování

> Katalóg odkazů stránek
> XML verze
> XML mapa stránky

Partneri

> ubytovanie Tatry Liptov
ikona linkreferral.com


> English version

Založit odkaz