panorama Tater

atrakce Liptov na situační mapě v okolí našeho ubytování

Atrakce Liptov jsou zajímavé kůli různosti, blízkosti, stáří. Je možno je navštívit do nekolika minut cestováním autem z našeho ubytování. Nekteré atrakce Liptov jsou spřístupněny v zimně a jiné v léte. Na výběr jsou ve sportovním, adrenalinovém nebo rehabilitačním duchu. Niže jsou uvedeny nejznámější atrakce. Více trakcí je umísteno v části tohoto webu - zimní a letní atrakce. Tato stránka přináší autentické fotografie na kterých jsou situačne znázorneny tito různé atrakce na Liptově.

ubytování v apartmánu v Tatrách na Liptově - Slovensko

Vzdálenosti atrakcí :

Závažná Poruba (0 km) - Místo vašeho pobytu. Lyžařské středisko Opalisko, jiné sportovní a rehabilitační vyžití, restaurace, hotely.
Liptovský Ján (10 km) - Jsou tady termální prameny s léčivými účinky zejména na pokožku. Lyžování - Javorovica.
Demänovská ľadová jeskyne (15 km) - Bohatá ledová výplň sa nachází v spodních částech jeskyne. Byli zde objeveny kosti stavovců, jeskynného medvěda.
Demänovská jeskyne Slobody(15 km) - Jeskyne dosahuje délku až 8126 m. Spřístupneno pro veřejnost je 2150 m. Je známa unikátní krápníkovou výplní.
Jasná Chopok (15 km) - Je nejvěčší lyžařské středisko v bývalé východní Europě.
Iľanovo (1 km) - Sjezdovka.
Pavučiná Lehota (10 km) - Sjezdovka a letní bobová dráha.
Podbreziny - Lipt. Mikuláš (4 km) - Sjezovka.
Žiar (10 km) - Dolinky - sjezdovka. Žiarska dolina na konci které je horská Žiarska chata. Tady je možnost lyžování a vysokohorské turistiky a taky sjezdy na koloběžce v léte.
Liptovský Trnovec (15 km) - pláž u Lipt. Mary, autokemping, vodní sporty.
Aquapark Tatralandia (10 km) - nejvěčší množství bazénů a tobogánů s termální vodou ve střední Europě. Program s atrakcemi ve Western city.
Svätý Kríž (20 km) - Artikulární dřevěný kostel. Je nejvěčší dřevěnou stavbou v střední Europě s barokovým interiérem a nástennými malbami.
Kvačany (20 km) - Oblazy v Kvačianskej doline. U řeky Kvačianka je situována dvojice dřevěných mlynů. Vede tady turistický chodník.
Archeologické múzeum v přírode Havránok (20 km) - Rekonstrukce obydlí Keltů žijících na vrchu, úložisko v 1. století před našim letopočtem.
Termální koupalište v Bešeňové (15 km) - Minerální vody které jsou z hlouby 1987 m, příznivě vplývají na pohybové ústrojí a mají kozmetické účinky.
Vlkolínec (UNESCO) (30 km) - Rezervace lidové architektury, která je do dnešních dní obydlena. Domy jsou namalovány pestrými farbami.

Západní Tatry

pohled na Západní Tatry se zobrazením atrakcí

Nízké Tatry

pohled na Nízké Tatry se zobrazení atrakcí

Slovensko - města, lázně, atrakce

> Slovenské města podle krajů
> lázně Slovensko rozdeleny na kraje
> Ubytování Nízké Tatry

Odkazy na stránky s obsahem cestování

> Katalóg odkazů stránek
> XML verze
> XML mapa stránky

Partneri

> ubytovanie Tatry Liptov
ikona linkreferral.com


> English version

Založit odkaz

Atrakce Liptov nabízejí prožít zážitky nejen pro dospělé, ale zejména pro deti.