panorama Tater

ubytování Slovensko v zimě

Nacházíte se na stránce kde náš apartmán přináší ceny Lyžařských středisk Liptov - Tatry. Naše lokalita nabízí více lyžařských středisk v simbiozí s nabídkou odvětví ubytování Slovensko v zimě. Ubytováním v našem apartmánu zíkáte podrobnejší informace o okolitých zajímavých místach na mapách a prospektech. Ceny lyžařských středisk Liptov se můžou měnit, takže níže jsou spomenuty jen orientační, ale velice podobné realite. Region Liptov má snát nejvíce lyžařských středisk ze všech oblastí Slovenska. Silné lyžařské regiony přispívají k ozvláštnení dovolené. Ubytování Slovensko v zimě tím může nabídnou šířší sortiment služeb pro dovolenou na Slovensku v jeho horských částech.

Apartmány v Tatrách Vám přináší orientační ceny lyžařských středisk Liptov - Tatry.

ceny lyžařských středisk Liptov - Tatry

lyžařské středisko Opalisko - za vesnicí s našim ubytováním
Ceny pro dospělé v termínu 25.12. - 11.1.
jedna jízda vyjde na 4 EUR, celodenný lístek stojí 18 EUR, týdenní lístek je za 96 EUR. Deti mají slevy.
Ceny pro dospělé v termínu 12.1. - 7.3.
jedna jízda : 4 EUR, celodenný lístek : 17 EUR, týdenní lístek : 87 EUR, deti jsou se slevami.

lyžařské středisko Tatry ( Jasná - Chopok a Vysoké Tatry )
Ceny pro dospělé v předprodeji do 23.12. v termínu 25.12. - 10.1.
jedna jízda vyjde na 10 EUR, celodenný lístek stojí 31 EUR, týdenní lístek je za 173 EUR. Deti, juniory a seniory mají slevy.
Ceny pro dospělé v termínu 11.1. - 7.3.
jedna jízda : 10 EUR; celodenný lístek : 29 EUR, týdenní lístek : 162 EUR; deti, juniory a seniory jsou se slevami.
Ceny pro dospělé po termínu 7.3.
celodenný lístek stojí 29 EUR, týdenní lístek je za 91 EUR. Deti, juniory a seniory mají slevy.

lyžařské středisko Žiarce za obcí Pavčiná Lehota
Ceny pro dospělé v termínu 24.12. - 10.1.
jedna jízda vyjde na 2,5 EUR, celodenný lístek stojí 15 EUR, týdenní lístek je za 78,5 EUR. Deti mají slevy.
Ceny pro dospělé v termínu 11.1. - 31.3.
jedna jízda : 2 EUR, celodenný lístek : 14 EUR, týdenní lístek : 71,5 EUR, deti jsou se slevami. K dispozici je večerné lyžování o cene 10 - 14 EUR podle času provázky střediska.

lyžařské středisko Dolinky za obcí Žiar u Žiarské doliny
Ceny pro dospělé v termínu 23.12. - 10.1.
celodenný lístek stojí 13 EUR, 150 bodový lístek (1 jízda je 10 anebo 5 bodů) je za 9 EUR. Deti mají slevy.
Ceny pro dospělé v termínu 11.1. - 31.3.
celodenný lístek : 12 EUR, 150 bodový lístek : 8 EUR, deti jsou se slevami. K dispozici je večerné lyžování o cene 8 - 10 EUR podle období provázky střediska.

lyžařské středisko Zapač u Liptovského Hrádku - vesnice Liptovská Porúbka
Ceny pro dospělé
celodenný lístek je kolem 12 EUR, týdenní lístek je kolem 64 EUR, deti jsou se slevami. K dispozici je večerné lyžování.

lyžařské středisko Podbreziny za Liptovským Mikulášem
-

lyžařské středisko Iľanovo
-

lyžařské středisko Javorovica - Lipotvský Ján
-

Ubytování na Slovensku je provázeno i vývojem cen. Po přechodu na EURO měnu jsou ceny lyžařských středisk Liptov stabilní. Nekdy můžou být i vyšší s porovnáním s měnami jiných států. Tento rozdíl se však zmenšuje. Ubytování Slovensko v zimě je ale stále dostupné. Ceny lyžařských středisk Liptov se již nezvyšují a začínají být zajímavé. Můžou plnohodnotne ovlivit výběr dovolené na Slovensku. Taky ubytování Slovensko v zimě tím nabývá na vážnosti.

V oblasti Liptova se nacházejí i jiné lyžařské střediska. Jsou to Malinô Brdo - Ružomberok a Čertovica. Tito střediska nespomínám v sekci ceny lyžařských středisk Liptov protože jsou ponekud vzdálenejší od našeho ubytování v apartmánu.

Tatry

Dovolená na horách je vhodná pro návštevníky kteří mnějí rádi zdravé pobyty. Ubytování Slovensko v zimě disponuje oblastmi s možnostmi takových pobytů. Pohoří Tatry jsou jedna z alternatív výběru dovolené. Nabízíme ubytování v apartmánu na Liptově poblíž lyžařského střediska Opalisko v oblasti Slovenska Liptov - Nízké Tatry. Toto ubytovací zařízení má výhodu ve své vybavěnosti, blízkých atrakcí, které popisuji na dalších stranách.

Tatry vznikli v mladší třetihorné době. Dnešní obraz Tater se vytvořil vlivem ledovců. Pohoří Karpatského oblouku je dlouhé 1200 km. Tatry jsou součástí tohoto pohoří. Pěkné doliny čekají na vaše objevení jejích krás. Navštivte naše ubytování aby ste se dostali blíže k horám - Nízké Tatry, Západní Tatry, Vysoké Tatry. Naše ubytování se nachází pod Nízkými Tatrami před hranicí Nízkotatranského národního parku.

Závěrečné slova této strany jsou o nadeji ne jen o skvalitňování turistických služeb, ale také o ochrane životního prostředí. Zdravé životní prostředí je podmínkou rozvoje turistických oblastí jako ubytování Slovensko v zimě. Ceny lyžařských středisk Liptov - Tatry se upravují více ke spokojenosti svých návštevníků.

Slovensko - města, lázně, atrakce

> Slovenské města podle krajů
> lázně Slovensko rozdeleny na kraje
> Ubytování Nízké Tatry

Odkazy na stránky s obsahem cestování

> Katalóg odkazů stránek
> XML verze
> XML mapa stránky

Partneri

> ubytovanie Tatry Liptov
ikona linkreferral.com


> English version

Založit odkaz