panorama Tater

atraktivní ubytování Slovensko

Zajímá Vás téma atraktivní ubytování Slovensko? Nabízíme více možností ubytování zejména ve městách a lázních Slovenska. K jednotlivým objektům se dostanete přez hlavní stránku. Nabídku ubytování na Slovensku Vám přináší ubytování v apartmánu na Liptově - Nízké Tatry. K dobrému pobytu patří všestranné vyžití na dovolené. Na této strane uvádím ceny turistických atrakcí Liptov. Jde o bližší informace pro poskytnutí relevantnejších nápadů atraktivního vyžití na dovolené. Náš apartmán je jeden z představitelů oblasti atraktivní ubytování Slovensko se soukromím.

Apartmán na středním Liptově v Nízkych Tatrách Vám přináší nasledovné informace o cenách.

ceny turistických atrakcí Liptov - rok 2009

Western city Šiklův Mlýn - vedle Tatralandie - Liptovský Mikuláš, Slovensko
Jednodenné vstupné pro dospělého vychází 7 EUR; rodina 2 + 2 má vstupenku za 17,50 EUR; deti do 15 roků, důchodci, studenti mají slevu.

Tatralandia - aqua park u Liptovského Mikuláše, Slovensko
Aqua park má rozdelené vstupy podle času strávěného v objektu. Nejlevnejší je 3 hodinový vstup za 11,50 EUR pro dospělé. Každá pozdejší půlhodina se připlácí poplatkem 1 EUR. Celodenný vstup vyjde na 14 EUR. Můžete si připlatit tři hodinový pobyt v Tatra-Therm-vital - saunový svět za 12 EUR. Deti, důchodci a studenti mají slevy. Na permanentkách se dá ušetřit až 40% z ceny.

Autokemping - Liptovský Trnovec, Slovensko
Přez tento autokemping je spřístupnena pláž u vodní nádrže Liptovská Mara. Tady můžete navštívit služby stravování, půjčoven nářadí pro vodní sporty, pořídit si výlet na člunu nebo výletní lodi. Ceny jsou k dispozici na začátku letní sezony.

Aqua park Bešeňová - mezi Liptovským Mikulášem a Ružomberkem, Slovensko
Nejlevnejší je 2 hodinový vstup, který pro dospělého vyjde na 9 EUR, celodenný 14 EUR, wellness s příplatkem 21 EUR. Deti, důchodci a težce zdravotne postižený mnějí slevy. V nabídce je ješte business balík s možností návštevy vnitřních bazénů a tobogánu, výřivky a atria. Vip balík zahrňuje i vstup do wellness centra. Doplatek za další půlhodinu je nejvíc do ceny celodenného pobytu. K dispozici jsou také permanentky.

Krytý bazén Liptovský Mikuláš, Slovensko
Tady je cena pro dospělé 1,99 EUR na hodinový vstup do bazénu a je potřebné zaplatit i sprchu 1,33 EUR. Deti mají slevy.

Bike park - Jasná, Slovensko
V bike parku je možnost vývozu kol na lanovce. Cena je 10 EUR za 1 jízdu a 1 den 10 EUR. Více denní lístek je se slevou. Slevu mají také juniory a deti. K dispozici je půjčování kol, koloběžek, přileb, chráničů a HD bike škola.

Letní bobová dráha Žiarce za obcí Pavčiná Lehota, Slovensko
Tady jsou ceny rozdeleny na jízdy. Jedna jízda pro dospělé stojí 3 EUR, více jízd a deti jsou se slevami. K dispozici je bungee trampolína s cenou 2,50 EUR na 3 minuty a buginy za 3,50 EUR na 5 minut.

Termální koupalište - Liptovský Ján, Slovensko
Cena v pondelí pro dospělé je 3 EUR, od úterý do nedele je cena 6 EUR na celý den. Deti, seniory a težce zdravotne postižení lidé mají slevy.

Aby jste zízkali lepší přehled o investování do dovolené na Slovensku, přehlédnete si naše stránky. Tady prezentujeme ceny turistických atrakcí Liptov. Po přečtení získáte lepší přehled co Vás dovolená bude stát. Atraktivní ubytování Slovensko s tohto pohledu nemusí vypadat moc honosne.

Jak přiblížit zájemcům o dovolenou veškaré informace o možnostech její zatraktivnení? Snažíme se tito informace prezentovat na techto stránkách. Zajímám se o oblast atraktivní ubytování Slovensko. Jde mi o przentaci širšího pohledu na Slovensko jako středoeuropskou destinaci. Atraktivní ubytování Slovensko naznačuje vývoj v turistickém ruchu specifickými regiony Slovenska, které poutají na sebe pozornost. Ku příkladu oblast Liptov se vyznačuje i vysokohorským prostředím. Tato nabídka Liptova se řadí mezi silné argumenty proč navštívit Slovensko. Rozvíjení služeb v této oblasti zařazuje atraktivní ubytování Slovensko k oblíbeným oblastem dovolené.

Podhorské prostředí nalézá význam pro návštevníky Slovenska příjemnou klímu jak v léte tak v zimě. Nic méne jiné oblasti mjí čaro lesů, vodních jezer, pralesů. Atraktivní ubytování Slovensko vychází v ústřety všem zájemcům o nalezwní nečho nového na dovolené. Atraktivní ubytování Slovensko má co nabídnout.

Slovensko - města, lázně, atrakce

> Slovenské města podle krajů
> lázně Slovensko rozdeleny na kraje
> Ubytování Nízké Tatry

Odkazy na stránky s obsahem cestování

> Katalóg odkazů stránek
> XML verze
> XML mapa stránky

Partneri

> ubytovanie Tatry Liptov
ikona linkreferral.com


> English version

Založit odkaz

I jiné penziony, které představujeme na dalších stranách tvoří skupinu - atraktivní ubytování Slovensko. Ceny turistických atrakcí Liptov prezentujeme pro rošíření obrazu možnosti dovolené.