panorama Tater

běspečné terénní jízdy Liptov pro všechny - dovolená Tatry

Rodinný apartmán TATRY - v srdci Nízkych Tatier

terénní jízdy Liptov, dovolená Tatry, jízda terénním vozidlem - wrengler   terénní jízdy Liptov, dovolená Tatry, wrengler v akci

Vyskoušejte zážitek bezpeční jízdy po težko přístupném teréne pro cestní automobily. Nabízíme odporučení na agenturu která má v nabídce bězpečné terénní jízdy Liptov. Terény různých obtížností a povrchy. Terénní jízdy Liptov na automobilu značky Jeep Wrangler zaručene přispějí k dobré nálade na dovolené v oblasti hor Nízkých Tater. Je to netradiční adrenalínový zážitek ne jen pro mladé lidi. Dovolená Tatry je zajímavá pro fšechny typy zábavy.

Terénní jízdy Liptov jsou taky vhodné pro rodiny se staršími detmi, které jsou schopny samostatne se držat držadel v aute. Proč neskusit nový zážitek z off road jízdy?

Agentura nabízí připravěny typy podle náročnosti a času potřebného na absolvování trasy. Terénní jízdy Liptov jsou taky lékem na odreagování se z každodenných problémů v práci anebo všeoběcne živote. V agenture Vám vysvětlí všechno potřebné, aby jste si vybrali trasu ke kompletní spokojenosti.

Dovolená Tatry spojena s programem zaměřeným na výhliadkové terénní jízdy slibuje netradiční zážitek. Stačí si jen vyžádat více informací, které rádi poskytneme.

Adrenalínové terénní jízdy si můžete vyskoušet i na jiných strojích. K dispozici jsou čtyřkolky, enduro, zimní skútre. Nedaleko je i cestní motokárová hala a terénní trať pro motokári.

Slovensko - města, lázně, atrakce

> Slovenské města podle krajů
> lázně Slovensko rozdeleny na kraje
> Ubytování Nízké Tatry

Odkazy na stránky s obsahem cestování

> Katalóg odkazů stránek
> XML verze
> XML mapa stránky

Partneri

> ubytovanie Tatry Liptov
ikona linkreferral.com


> English version

Založit odkaz

Běspečné terénní jízdy Liptov pre všechny typy dovolenkářů, dovolená Tatry a off road zážitek - skuste.