panorama Tater

termální koupaliska Liptov a aqua parky Tatry v našm okolí, ubytování Slovensko s koupáním

Ubytování Slovensko s koupáním přitahuje lidi k prožití různých zážitků, které spříjemňují pobyt na horách v blízkem okolí našeho apartmánu. Koupaliska Liptov, které jsou prezentovány na této stane jsou nejbližší k našemu ubytovacímu zařízení.

Rodinný apartmán TATRY - v srdci Nizkých Tater

  WESTERN CITY Šikluv Mlýn - Tatralandia    10 minut autem od ubytování

kaskader westernove mesteckoJe to jedinečná kópie amerického mestečka z 19 století. Svých návštevníků tato atrakce láká programovou show v stylu divokého západu s hereckými a kaskaderskými ukáskami drsního nekdejšího života. Tato show je obohacena o pyrotechnické efekty. Celý areál je navrhnut tak aby autenticky napodobnil život v čase osídlování amerického divokého západu. Najdete zde stavby jak Saloon, Sheriff, Banka, Cawboy hall, Amfitiater, Kostolík, Bar u hrobára, General Store - suveníry, Union Pacific, Pujčovna kostýmů, Traper - suveníry u Trapera, Steak House El Paso - mexická restaurace.
Otevřené: celoročne

Ubytování a Slovensko s koupáním v termálech :

  VODNÍ NÁDRŽ - LIPTOVSKÁ MARA    10 minut autem od ubytování

Lipt. Mara pláž Lipt. Mara atrakceV léte je Liptovská Mara nejvýznamnejším rekreačním střediskem, každoročne se tady rekreují tisíce turistu. Přímo na pláži se nachází vodní záchranní služba, minigolf, restaurace a občerstvení, pujčovna sportovních potřeb, jsou tady možnosti koupání, surfování, jachtingu, člnkování, vodního bicyklování, plavba výhlidkovou lodí, vodní skutre. To všechno Liptovská Mara každoročne má pro Vás připravěné.
Tel.: 044/559 84 58, 559 84 59
Otevreno:  1. 5. - 31. 10.

Ubytování na Slovensku s koupáním v přehrade :

Výletní loď Lipt. Mara Výhlidková loď:
odchody z přístavu Lipt. Trnovec - Liptovská Mara
15.5.- 30.6 na objednávku
1.7. - 31.8.
10.00, 12.00, 14.00,
16.00 hod.
1.9. - 31.10. na objednávku

kapacita lode: 55 osob
Tel.:.  0903 252 990

  BOBOVÁ DRÁHA - ŽIARCE směr Jasná    5 minut autem od ubytování

bobová dráhaHorská bobová dráha v Paučinej Lehotě je tu pro vás od dubna do října. Speciální zahraniční technologie umožňují zažít běspečnou a adrenalínovou jízdu. Trať má délku 1000 m, provýšení 120 m, 16 zákrut, 6 skoků, 2 rampy. Podmínky jízd: děti do 7 let jedine s dospělou osobou (min. 15 let), dospělí bez omezení. Maximální rychlost může být až 45 km/hod.  Bike Park Jasná    15 minut autem od ubytování

Vývoz kol je zjednodušen. Kolo (nebo koloběžka) se zavěsí na hák na boku sedačky. Není nutná asistence vlekára při nastupování na lanovku.

dráha na kola cyklistaJe to nejlehčí a zároveň nejdelší trať. Vede po traverzy mezi jednotlivými lyžařskými sjezdovkami, délkaje asi 4 km. Nenacházejí se na ní žádné překážky či skoky, zvládne ji i rekreační cyklista a lze ji projít i na koloběžce. Trať je označená. Start - Rovná Hoľa 1491 mnm, cíl - Záhradky 1028 mnm.
Freeride
Povrch je přírodní, členitý, převážně travnatý, kombinovaný s dřevěnými překážkami, mostíky všech obtíží (14 ks). Trať je vhodná pro začátečníky ale i pro náročnější jezdce. start - Rovná Hoľa, cíl - Záhradky.
Downhill
Trať má vysoký stupeň obtížnosti - je určena pro zkušené jezdce. Složena je z přírodních překážek z hlíny, skal a dřevěných překážek: klopené zatáčky a gap vysoký 2m a hrana dopadu je od odrazu cca 6m. Náročné překážky mají své objížďky. Vstup je povolen s kolem v dobrém technickém stavu, s přilbou, chrániči kolen, loktů a páteře. start - Rovná Hoľa, cíl - Záhradky.

skok skok rampa

  JÍZDA NA KOLOBĚŽCE - ŽIARSKA DOLINA    5 minut autem od ubytování

koloběžkyTuristé, kteří absolvují více než 5-kilometrovou trasu na Žiarsku chatu, si mohou na dvou kolech usnadnit cestu dolů. Žiarska chata leží ve výšce 1 325 mnm a po náročnejším výstupu k ní, je příjemné si cestu zpět urychlit ale i zpříjemnit. Horské koloběžky si můžete zapůjčit na Žiarské chatě. K dispozici je 27 koloběžek.

  KRYTÁ PLAVÁRNA - LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ    5 minut autem od ubytování

Krytý bazén Liptovský MikulášTeplota vody 27°C, 25 m bazén, 1 detský bazén 
v objektu plavárny se nachází i telocvična,
posilovna, sauna, kaderníctví, bar
Adresa: Vajanského 28, Liptovský Mikuláš
Tel.: 044/552 03 06

Otevřeno:   celoročne
Po – Ne 10.00 - 12.00  13.00 - 21.00Ubytování na Slovensku s koupáním - termální koupaliska Liptov aqua parky Tatry :

  TERMÁLNÍ AQUAPARK - TATRALANDIA   10 minut autem od ubytování.

Termálne kúpalisko Tatralandia - Raztoky Termálne kúpalisko Tatralandia - Raztoky Aquapark je nejvěčší na Slovensku a z okolitých států ( Polsko, Čechy ). Aquapark je provázkován celoročne díky termální vode, která pochází z před 40 miliónu let. Minerální voda blahodárne působí na pohybové ústrojenství a dýchací cesty. 9 typů a velikosti bazénu z toho 6 celoročných s teplotou vody 26 a 38°C, 2 z nich jsou kryté. Cca 2 km od Liptovského Mikuláše. Možnost ubytování v areálu.
Tel.: +421/44/547 78 11
Fax.: +421/44/547 78 10
e-mail: info@tatralandia.sk

  TERMÁLNÍ KOUPALIŠTE  
10 minut autem od ubytování, nebo 20 minut skratkou prez les pešky.

Termální koupalište Liptovský Jan Teplý termální přamen Rudolf (teplota 28,2 °C)
léčí kožní choroby, ženské a nervové težkosti, choroby látkové
výměny, pohybového ústrojenství
a pod.
bazén 50 m, 2 detské bazény, 1 klidový bazén
cca 7 km od Liptovského Mikuláše
Tel.: 044/526 34 20
Otevreno: 1.6. - 30.6. Ut – Ne: 9.00 – 19.00 hod. 1.7. - 31.8. Ut – Ne: 9.00 – 20.30 hod.
1.9. - 30.9. Ut – Ne: 9.00 – 19.00 hod.

  KRYTÁ PLAVÁRNA - LIPTOVSKÝ JÁN    10 minut autem od ubytování

krytý bazén s termální léčivou vodou - pramen Rudolf
50 m bazén, 1 detský bazén
cca 7 km od Liptovského Mikuláše
Tel.: 044/520 81 00
Otevřeno:denne kromě úterí
Vstupy: 11.00, 12.30, 14.00, 15.30, 17.00 , 18.30

  TERMÁLNÍ KOUPALIŠTE - BEŠENOVÁ    15 minut autem od ubytování

Bešeňová zima Bešeňová letoTeplá minerální voda, teplota vody u pramene dosahuje až  60°C, v bazénech je voda s teplotou 36 - 40°C,  má blahodární úcinky na pohybové ústrojenství, urologické problémy a kozmetické účinky. Středisko poskytuje kromě koupání i relaxační masáže, tobogan, příjemné posezení v restauraci. 6 termálních bazénů, provázkováno celoročne
cca 18 km od Liptovského Mikuláše - spojení dálnicí
Tel.: 044/439 24 29 Otevřeno: celoročne v zimě i v léte !
o10.00 – 21.00 hod.

  AREÁL VODNÍHO SLALOMU  

Vodní slalom Liptovský MikulášDejisko významních mezinárodních a světových podujetí ve vodním slalomu, který se nachází na jižném okraji města u řeky Váh. Možnost pronájmu vodní plochy.
Lokalita: Liptovský Mikuláš
Tel.: 044/552 23 49, 552 02 18
  JÍZDA NA KONI  

jízda na koni Liptovský Mikuláš jízda na koniAgentura vzdálená jen 5 minut autem sprostředkuje jízdu na koních.

Snát nejoblíbenejšími prírodními atrakcemi jsou vodní areály, aqua parky Tatry a sporty kterými ubytování Slovensko s koupáním v této oblasti jsou reprezentovány. Koupaliska Liptov jsou oblíbené pro své lécivé vody. Blahodárne vplývají na pohybové ústrojenství a pokožku. Nové aqua parky Tatry rychle vyrastají po celém území Slovenska. V této lokalite jsou na výber dva aqua parky Tatry . Nejbližší od apartmánu Tatry je Tatralandia vzdálen 10 min. autem. Zaraduje se mezi nejnavštevovanejší koupaliska Liptov . Skvelým místem na pestování vodních sportu je Liptovská Mara. Veliká vodní nádrž vhodní pro rybolov, plavání, surfing, výlety na veslové lodi. Autokemping Liptovská Mara je dobre vybaven gastronomickými službami a pujcovnami. Je tady možnost zúcastnit se výletu na lodi. Vzdálenost od apartmánu je asi 12 min. autom. Liptovská Mara je známa též múzeem Keltského osýdlení na vrchu Havránok, který se týcí nad ní. Nádrž Liptovská Mara má využití v turistickém ruchu a na výrobu elektriny.

Asi na pul cesty od vodní nádrže Liptovská Mara smerem k Lipt. Mikuláši jsou aqua parky Tatry - Tatralandia. Po príjemné unave z celého dne dobre padne jeji termální voda na uvolnení svalstva a oddych. Aqua parky Tatry v Bešenové jsou vzdálené asi 15 min autem od ubytování. Jsou tam k dispozici restauracní, masérske služby a stánky s obcerstvením. Koupaliska Liptov jsou reprzentovány i Liptovským Jánem, kde jsou k dispozícii v léte vnejší a v zime vnitrní bazény v hoteli Máj. Tady jsou soustredeny i jiné hotely s bazénmi. Koupaliska Liptov predstavují i hotely v jiných lokaliách, hlavne v Demänovské doline. Tito nemají však prírodní termální vodu. Ubytování Slovensko s koupáním umožnuje regeneraci sil v hotelích s rehabilitacními procedurami, turistikou, rybolovem. Zahrnte tyto aktivity do své rekreace. Ubytování Slovensko s koupáním vychází vstríc temto aktivitám v naší lokalite. Lyžování, speleologie pro Vás muže být atipickou zábavou. Lokalita Tater je nejnavštevovanejší oblastí kterou ubytování Slovensko s koupáním nabízí.
jeskyne Tatry : Demänovská Jeskyne Slobody, Demänovská Ledová Jeskyne, Važecká jeskyne. Termální koupaliska Liptov aqua parky Tatry, ubytování Slovensko s koupáním, jeskyne Tatry - letní atrakce nabízejí prožití dalších zážitku, které spříjemnují pobyt

Slovensko - města, lázně, atrakce

> Slovenské města podle krajů
> lázně Slovensko rozdeleny na kraje
> Ubytování Nízké Tatry

Odkazy na stránky s obsahem cestování

> Katalóg odkazů stránek
> XML verze
> XML mapa stránky

Partneri

> ubytovanie Tatry Liptov
ikona linkreferral.com


> English version

Založit odkaz