panorama Tater

zajímavé ubytování Slovensko

Zvláštní atrakce Liptov jsou částí naši nabídky pro rozšíření pole aktivit na dovolené. Zajímavé ubytování Slovensko do tohoto pole přispívá svou kompetencí - v našem případu ubytováním v Tatrách. Věnuji se tomuto tématu na celé stránce kůli kvalitnejší nabídce návštevníkům. Spokojenost s dovolenou závisí od očekávání nabídky. Liptov je oblast Slovenska. Na okolí ubytování v našem apartmánu na Liptově jsou Tatry, Veľká Fatra a Liptovská Mara - zástoupci nejdůležitejších přírodních atrakcí. Kde hledat ubytování na Slovensku? Navštivte nás na Liptově. zajímavé ubytování Slovensko zastupuje i ubytování v apartmánu na Liptově - Tatry

zvláštní atrakce Liptov

  LUKOSTŘELBA 3D  

lukostřelba 3 D, zajímavé ubytování Slovensko, zvláštní atrakce Liptov, TatryTaková lukostřelba je věrnou kopijí nekdejšího polování na divou zvěř. Dnes se ale poluje na řepliky zvěři v životní velikosti. Na řeplikách je umísten terč. V této nabídce je zahrnuta taky klasická lukostřelba na terč. Doprava v okolí do 10 km je zahrnuta v cene. Je to vhodná aktivita na spestření firemních sportovních dnů. Zajímavý oddych s pocitem myslivců na Slovensku je pro hosty připravěn v naší lokalite Liptov. Zajímavé ubytování Slovensko spestřuje své postavění na trhu dovolené ve světe i se zájímavostmi střeleb. Zvláštní atrakce Liptov - Tatry se i takhle zviditelnují.

  PAINTBALL  

paintball, zajímavé ubytování Slovensko, zvláštní atrakce Liptov, TatryJe to dynamická hra s prvky sportu, střelby, šikovnosti. Tento sport je vhodní pro skupiny hráčů a firemní akční hry. Bojující strany se ukřívají v terénních a umělých překážkách ve sportovním arálu - ihřišti. Areál je přispůsoběn této hře s vhodními překážkami. Účastníci hry jsou chráneny oblečením a ochranními prvky tela. U paintballu se rozvíjí taktické myšlení a tímová spolupráce skupiny. Střílí se s kuličkami plnenými potravinovým barbivem. Při zásahu se tato barva rozlije a to je důkazem zásahu. Zvláštní atrakce Liptov - Tatry nabívavjí na důrazu vyššího stupne adrenalínového zážitku. Painball je další zábavou, která zatraktivňuje turistickou oblast zajímavé ubytování Slovensko.

  KULOVÉ ZBRANE  

střelba z kulové zbraneStřelba se zbraní sbuzuje respekt. Ten je na míste. Jde o skutečnou střelbu na střelnici klasickým spůsobem anebo dynamickým s měřením času. U této aktivity se střelec zdokonaluje v přesnosti, síle a rychlosti. Agentura zabezpečueje skušeného instruktora s dovednostmi se sportovní střelbou. Agentura je oprávnena poskytovat střelbu i osobám, které ne jsou držiteli zbrojního pasu. Zvláštní atrakce Liptov - Tatry nabízejí ksutečné zvláštnosti. Střelba se skutečné kulové zbrane je rarita. Zajímavé ubytování Slovensko tím nabíra nádych všestranného oddychu na dovolené. Ubytováním v našem apartmánu získáváte výhodu využít takové atrakce na své dovolené.

  WINCHESTROVKY  

střelba z winchestrovekStřelba z techto zbraní je novinkou. Používáné Winchestrovky jsou věrnou replikou skutečných víceranových pušek nekdejšího divokého západu. Používali je také známé postavy westernových filmů, ku příkladu jako Old Ahatterhand ve filmu Vinnetou. Agentura nabízí osum ranové vzduchové pušky s CO2 náplnemi. Vybavěny jsou kvalitním zaměžovacím puškohledem. Terče jsou repliky divých zvěří ve vzdálenosti do 15 metrů. Střelba z winchestrovek zajímá nové postavění u zvláštních atrakcí na Liptově s nádychem historie střelby. Zvláštní atrakce Liptov - Tatry tou nabídkou nabádají získat novou střeleckou skušenost a odreagování na dovolené. Dovolená na Slovensku s organizovanými aktivity slibuje kvalitní odpočinek.

  STŘELBA Z BROKOVNICE  

střelba z brokové zbraneTento sport je zaměřen na získávání lovecké skušenosti. Jde o střelbu s hromadnou střelou na asfaltové disky, které se nazývají holuby. Po zásahu se tilo disky roztříští. Pro střelce není povinen mít střelní pas pokud jde o střelbu za asistence skušeného instruktora. Instruktor se převážne stará o bespečnost. Tato střelba je další z aktivit, kterou nabízejí zvláštní atrakce Liptov - Tatry pro vylepšení a zvláštnení pobytu na dovolené. Zajímavé ubytování Slovensko se rozvíjí i v tomhle oboru.

Slovensko - města, lázně, atrakce

> Slovenské města podle krajů
> lázně Slovensko rozdeleny na kraje
> Ubytování Nízké Tatry

Odkazy na stránky s obsahem cestování

> Katalóg odkazů stránek
> XML verze
> XML mapa stránky

Partneri

> ubytovanie Tatry Liptov
ikona linkreferral.com


> English version

Založit odkaz