panorama Tater

Western city Šiklův Mlýn poblíž ubytování v našem apartmánu - venkovní ubytování Slovensko

Tkady se věnuji tématu aqua parků na Liptově. Aqua park Bešenová, oblast Liptov je vzdálen asi 15 minut od našeho ubytování a aqua park Tatralandia, kterí je vzdálen asi 8 minut cesty autem. Tady naleznete Western city Šiklův mlýn, aqua park, holiday village, Tarzanii. Náš apartman je vhodné ubytovací zařízení nedaleko nejvěčších atrakcí - aqua parků na Liptově. Přinášíme Vám krátký popis o " Western city Šiklův Mlýn ".

Rodinný apartmán v srdci Nizkých Tater

Western city Šiklův Mlýn a taky venkovní ubytování Slovensko v oblasti Liptov

  WESTERN CITY Šiklův Mlýn - Tatralandia   10 minut autem od ubytování

kaskader westernove mesteckoHlavním lákadlem této atrakce je přírodní amfiteátr pro 3000 diváku. Tady se denně nabízí program, který je složen z různych vystoupění. V dřevěném mestečku se nachází westernová ulice, která ústí do náměstí. Ulice je plná budov z dob Divokého západu.

V Mexico city naleznete restauraci Mexico hall s typickými pikantními pochoutkami a atmosféra uliček je dotvářena obyvateli odetými v dobových kostýmech. Divoký západ je dotvářen taky indiánskou osadou. V indiánské osade najdete originální Týpý a totemy, je tu taky prostor pro lukostřelbu.

Po celém areálu jezdí železniční vláček Union Pacific. Zajímavou atrakcí je také rýžování zlata v Zlatokopově části městečka. Venkovní ubytování Slovensko nachází nejnovější atrakce v aqua parcích. Liptov má dva a uvažuje se o dalším.
Otevřeno :  celorocne

Western city Šiklův Mlýn a jeho stavby :

  PREZENTACE MĚSTEČKA   10 minut autem od ubytování

Aqua park
prohlídka koní kowboy s lasom tanec umelý kôň

Ze staveb je nabídnuto například ústřední budova Města " Saloon ". Je to bar a restaurace s nabídkou specialit kovbojské kuchyne. Samozřejmě v Saloonu probíhá každý den i speciální program. Jedná se o scénky ze života kovbojů.
Banka se nachází v bílé budově. V letní sezone zde bude umístena informační kancelář.
Cawboy hall je otevřený bufet se specialitami, které jsou připravěny na otevřeném ohni.
Amfiteátr je snad nejnavštevovanejší část městečka. Denne se tady odehrává nekolik různých dobových přestavění. Zakončení každodenní ohnivou show.
Kostelík je zařízen podle dobových předloh
Bar U Hrobára je nenápadní noční bar, který žije hlavne večer a v noci. Střetávají se tady drsní kovboji a pistolníci.
General Store je malý obchodník s potřebami pro kovboje, bižuterie pro indiáni a suvenýry pro Vás...
Union Pacific představuje stanici místního vláčika kterým se můžete provést po věsnici.
Pujčovna kostýmů - tady naleznete různé dobové kostýmy
Traper - je dřevěný srub s teráriem zvířat a prodejem suvenírů
Ubytování na Slovensku je hledanou oblastí turistiky. Týden dovolené na Liptově stačí na poznání jeho hlavních lákadel. Nabízíme ubytování v apartmánech - nejnovější ubytovací kategorie. Objevujte venkovní ubytování SLovensko pomocí našich stránek. U ubytovacích zařízení spomínáme i historii jejich okolí.

trampolina ubytovanie tarzania

Western city Šiklův Mlýn - program

  PORGRAM  10 minut autem od ubytování

V denním programu uvidíte:
Od 10:00 program v areálu v pruběhu celého dne: "STREET SHOW"
11:30 Westernová show v amfitiátri ( do 12:30 ) " HOLLYWOOD "
13:30 Akční divadlo v amfitiátri ( do 14:30 ) " BIG SHERIFF "
16:00 Velká Westernová show v amfitiátri ( do 17:00 ) " HOLLYWOOD & animal show "
18:30 Akční divadlo v amfitiátri ( do 19:30 ) " WINETOU´S BAD DAY "
21:00 Noční ohňová show v amfitiátri ( do 21:45 ) "PYROTECHNICAL SHOW " (ut, št, so)
21:00 Akční noční divadlo v amfitiátri ( do 21:45) "BEDŇA S DYNAMITOM" (st,pia)

* ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA *

Western city Šiklův Mlýn je atrakce situována v tesné blízkosti Tatralandie :

  TERMÁLNÍ AQUA PARK TATRALANDIA - LIPTOV   10 minut autem od ubytování.

Termální koupalište Tatralandia - Raztoky Termální koupalište Tatralandia - RaztokyTenhle aquapark je nejvěčší na Slovensku a z okolitých států ( Polsko, Čechy ). Neustále se rozšiřuje a obohacuje o další atrakce. Aqua park je provázkován celoročne díky termální vode, která pochází z před výše 40 miliónu let. Minerální voda blahodárne působí na pohybové ústrojenství a dýchací cesty. Devět typů a velikostí bazénů z toho 6 celoročních s teplotou vody 26 a 38°C, 2 z nich jsou kryté. Cca 2 km od Liptovského Mikuláše. Možnost ubytování v areálu ( Holiday village ).
Tel.: +421/44/547 78 11
Fax.: +421/44/547 78 10
e-mail: info@tatralandia.sk

Ubytování je možné taky ve vedlejším arealu holiday village - Tatralandia. Venkovní ubytování Slovensko nalézá moderní ubytovací kapacity ve svých možnostech. Oblast Liptov je toho důkazem.
jeden z programu ubytovani

K dispozici je také "vitální svět" s krásním prostředím a vodními rehabilitačními procedury

Je možné strávit krásnou dovolenou na Liptově? Čekají na Vás tady hory, vodní přehrada, aqua parky Liptov a v neposlední řade množství malých lyžařských středisk. Jasná - Chopok je nejvěčší a je vzdálen kolem 15 km od našich apartmánů. Western city Šiklův Mlýn se stará o zábavu po celý den a taky celoročne. Koupání a zábava v stylu priblížení country života vhodne doplní sportovne prožitý den. Aqua parky a Liptov Vás uvítají s programem pro oddych a zábavu pro rodiny i s detmi. Aqua park Bešenová nabízí koupání a nekteré rehabilitacní služby a také hotelové ubytovací možnosti. Ubytování na Slovensku v oblasti Liptov představují tito dvě lokality aqua parkového světa.

Western city Šiklův Mlýn : vhodní doplnek po celodenním lyžování nebo hlavní atrakce v léte. Termální aqua parky Liptov nabízejí zdravý relax po fyzické námaze. Ideální atrakce pro deti. - Naštívte Western city Šiklův Mlýn nebo nekteré ubytování na Liptově. Jsou tady pro Vás. Fráze venkovní ubytování Slovensko indikuje snad všechny možnosti dovolené také v oblasti Liptov.

Slovensko - města, lázně, atrakce

> Slovenské města podle krajů
> lázně Slovensko rozdeleny na kraje
> Ubytování Nízké Tatry

Odkazy na stránky s obsahem cestování

> Katalóg odkazů stránek
> XML verze
> XML mapa stránky

Partneri

> ubytovanie Tatry Liptov
ikona linkreferral.com


> English version

Založit odkaz