panorama Tater

ubytování Liptov - Slovensko

Ubytování Liptov je téma, kterou se Vám snažíme prezentovat. Na každé stránce naleznete článek o Slovensku a jeho možnostech dovolené. Váš pobyt v lokalite Liptova může umocnit možnost vyskoušet nekterý z netradičních sportů. Agentura působící v oblasti půjčování a organizování netradičních činností je vedle našeho rekreačního domečku. Ubytování Liptov prezentujeme v spojení s apartmánem, který je zařízen jako apartmán s třemi pokoji. Pokoje jsou vybavěny, kromě jiného, koupelnami. Níže popsané netradiční sporty můžou skusit všichni. Jde o rekreační adrenalinovou zábavu. Reprezentujeme ubytování Liptov v netradičním pojetí.

Rodinný apartmán v srdci Nízkych Tater přináší nasledovné informace

netradiční sporty na Liptově - Slovensko

  RAFTING  

splavování řeky VáhAgentura nabízí splavování horního toku Váh. K dispozícii jsou nafukovací čluny dvou a šesti místné. Obtížnost splavování závisí od hloubky řeky. Věčšinou je tato obtížnost 1 - 2. Tato túra patří mezi nenáročné netradiční sporty, ale je nutné umět plavat. Tuto túru můžou absolvovat také deti od pěti let. Jde o splav na dvě hodiny pod odborním dohledem instruktora. Potřebné je sportovní oblečení a v cene je zahrnuta plovoucí věsta, přilba a pádlo. Doprava je zejména individuální. Je možné si ji objednat. Je to jeden z typů na plánování netradičních zážitků. Ubytování Liptov je nakloneno k takovým zážitkům.

  PARAGLIDING  

Patří mezi náročnejší netradiční sporty. Adrenalínové ubytování Liptov v přeneseném významu prezentuje využívaní okolité přírody na odreagování. Agentura nabízí kurzy pro začátečníky anebo tandemové létání. Kurzy jsou provázkovány na blízkém kopci za vesnicí za odborného doprovodu.

  SPELEOSERVIS  

Ať slovní spojení ubytování Liptov je pro vás přínosem. Návšteva jeskyň s nutností projít pasáže plížením a lezením je dobrým sportovním vyžitím. Taková túra je určena spíše pro skušené lezce, nebo pro zdatné dobrodruhy. Na Liptově se nachází Mošnická jeskyne vhodná na takovou túru.

  HOROLEZECTVÍ  

horolezec v skalní steneSkalolezení je skvělý adrenalínový zážitek pro všechny lidi, kteří chtejí zjistit své hranice, odvahu a zručnost. Určite patří mezi netradiční sporty s nebespečnými prvky. Ubytování Liptov zaznamenává význam pro dovolenkující hosty u přírody Nízkých Tater nebo přímo v ní. Agentura se stará o program vícedenních tur v okolitých Tatrách s přítomností skušeného horského vodce. Kurz lezení je určen pro začátečníky i deti. Naučíte se používat horolezecký material a prvky lezení ve stene. Využívána je lokalita Machnaté. Adrenalínový zážitek je spojen s každým sportem. Netradiční sporty jsou k tomu nejblíž. Jako zajímavost uvedu organizování golfovního turnaje na snehu. Pořádá se na konci zmního období na lyžařských sjezdovkách, které jsou již bez lyžařů. V naší lokalite takový golf patří mezi nejnovější netradiční sporty spolu s jinými které uvádím na stránce o zimním dobrodružství.

  LUKOSTŘELBA  

Je to skutečne netradiční sport, snát s nejstarší historií. Lukostřelba je organizována na uzavřené střelnici. Nedaleká agentura nabízí více typů luků a také jiné střelní (zbrane). Z luku se stříli na terčovnici z určité vzdálenosti. Můžete použít dlouhý luk, olympijský reflexní luk, kuši, painbolovou zbraň na CO2, pistoli na plyn, vzduchovku. Domácí se snaží Váš pobyt speřit různými adrenalinovými zážitky typickými pro slogan ubytování Liptov.

  EKOTURISTIKA  

medvěd za vesnicíNabídka ekoturistiky je využívána nejvěčším počtem hostů. Nekteří přijedou jen kůli procházkám ve volné přírode. Na fotce vedle je mláde medvěde procházejícího se za vesnicí. Turistika za divou zvěří je další z možností zvíšit v tele adrenalin. Netradiční sporty jsou na to vymyšleny a jsou užívány zejména mladými lidmi. Nedaleká agentura organizuje túry v okolitých horách. Túry směřují k zajímavým místam jako skalné města, kaňony, vodopády, rostlinné spoločenství. Ubytování Liptov se snaží přinést kvalitní nabídku relaxu na dovolené. Nabídkou adrenalinové turistiky region Tatry získává nový pohled a chápání různorodosti jeho atrakcí.

Slovensko - města, lázně, atrakce

> Slovenské města podle krajů
> lázně Slovensko rozdeleny na kraje
> Ubytování Nízké Tatry

Odkazy na stránky s obsahem cestování

> Katalóg odkazů stránek
> XML verze
> XML mapa stránky

Partneri

> ubytovanie Tatry Liptov
ikona linkreferral.com


> English version

Založit odkaz

Vyskoušejte nabízené netradiční sporty typické pro prezentovaná slova ubytování Liptov - Slovensko.