panorama Tater

Zimní atrakce Liptov a ubytování Slovensko na snehu - dobrodružství

Zimní atrakce Liptov přitahují věřejnost k prožití různých zážitků, které zatraktivní pobyt na horách. V blízkém okolí našeho ubytování jsou možné atrakce prezentovány na této stránce. Atrakce Liptov můžou ovlivnit výběr dovolené právě v našem penzionu. Proto shlédnete taky jinou naši nabídku.

Rodinný apartmán TATRY - v srdci Nizkých Tater - střední Liptov

Zimní atrakce Liptov

  PSÍ ZÁPRAHY    agentura je 3 minuty autem od ubytování

psí zaprahy           psy Psí záprahy si v posledních létech získavají popularitu mezi dospelými i detmi. Patří mezi nejzajímavější zimní atrakce Liptov. Psí záprahy věčšinou využívají věčší skupiny návštevníků Liptova a je to vhodní atrakce jak pro dospělé, tak i pro deti. Rychlost a s tím spojené dobrodružství u psích záprahů závisí od, kromě počtu psů do veliké míry i od konkrétních podmínek na trati : dlžky, množství a podmínek snehu. Ubytování Slovensko na snehu touto atrakcí nabírá novou dimenzi.

zimní atrakce Liptov s termálními vodami :

  AQUA PARK V ZIMĚ    10 minut autem od ubytování

Lipt. Mara pláž K dispozici je 11 bazénů, relaxační bazény se sředne mineralizovanou vodou. Voda v aqua parku je výjimečná a jediná svého druhu na Liptově. Náchází se v ní část starých mořských vod a blahodárne působí na pohybové a dýchací ustrojensví. K dispozici je 8 celoročních bazénů s termální minerální vodou. 3 z nich jsou kryté o teplote 26 - 38 °C a je v nich množstvo vodních atrakcí: masážní sezení, gejzíry, vodní proudy, vodní postele, hříbik, vodní hojdačka, masážní chŕliče, detské klouzačky...

  SNEŽNÍ SKÚTRE    agentura je 3 minuty autem od ubytování

skuter           skutre Chcete skusit skutečné dobrodružství? Připravit kolegům nezabudnutelnou akci? Tak je tady právě pro Vás půjčovna snežných skútrů. K dispozíci jsou snežní skútre s objemem od 350 do 550 cm3. Tito stroje mají dostatečnou sílu na boření se v hlubokém snehu. Snežný skúter je vhodní součast firemních her a akcií či prostředek pro teambuiding. Snežní skútre umí jednoduše ovládat takmer každý a přehánet se zasneženou krajinou je skutečne nezabudnutelnej zážitek. Řev motora, vítor ve vlasech, nádherní příroda, všude sníh. Je možné udelat okruh, v ktorom můžete jezdit a střídat se více učastníků, anebo se vybrat na výlet do přírody. Snežný skúter je na to stavěn. Jízda skůtrem je adrenalinovým dobrodružstvím na dovolené. Ubytování Slovensko na snehu je tím zajímavější.

  AIRBOARDING   agentura je 3 minuty autem od ubytování.

Ariboard Společnost Fun-Care AG Switzerland nabízí produkty které sprostředkuje agentura vzdálena 3 minuty autem od ubytování v našem apartmánu - chalupy. Jde o AIRBOARD, novinku pro zimní adrenalínové atrakce Liptov, kterou je možné provádet na jakékoli upravěné nebo neupravěné sjezdovce. AIRBOARD - je vyroben z kvalitních materiálů s pružní povrchovou úpravou. Je mimořádne lehký a robustní a tím bespečnejší. Řízení je zabespečeno jezdcem, který přenáší težisko váhy, čím se docílí pocit přímého kontaktu se snehovým povrchem. Elastické teleso naplnené vzduchem absorbuje i veliké nerovnosti povrchu a rychlost, kterou dosahuje, je skutečným zážitkom. Ubytování Slovensko na snehu je zajímavé v hornatých oblastech.

  SNOWTUBING   agentura je 3 minuty autem od ubytování

Snowtubing      Snowtubing Snowtubing je zábavní aktivita (hra) pro celou rodinu, i pro firmy. Neni potřebna výuka, nebo instruktor. Stačí se posadit a nechat se vytáhnout vlekem na horu a spustit sa po běspečne upravěné dráze dolu z kopce. Agentura má v nabídce 3 kusy snežných klzáků. Snowtubing u nás zatím neznáma zimní zábava Vás osloví a pořádne se při snowtubingu odreagujete.

  SNOWRAFTING    agentura je 3 minuty autem od ubytování

Snowtubing      Snowtubing Snowrafting může být adrenalinová zábava pro všechny odvážné, vhodní pro party na dobré odreagování. Agentura má v nabídce 3 alternativy :
1. alternatíva je tahání raftu za snežným skútrem
u 2. alternativy se postaví na vrcholu sjesdovky věža s elektromotorem, raft se tahá ocelovým lanem na horu a spouší sa dolu pomoci bungy (pružné lano)
3. alternatívou je postavění trate s bránami na zjazdovce, raftom se jezdí po této trati. Ovládání je s pomocí vesel.

  LET BALÓNEM    agentura je 3 minuty autem od ubytování

let balónem           let balónem Let balónem agentura nabízí kotvěn nebo i vyhlídkové lety. Možno jej provázkovat za příznivých meteorologických podmínek to znamená bez zrážek (maximálne mírné snežení) a v slabém vetru. Kotvěný let balónem představuje letící balon upěvnený lanami k zemi. V případe zájmu a za velmi příznivých meteorologických podmínek je možné vystoupat do výšky cca 20 m. Na ukotvění balóna je potřebná plocha přibližne 50x50 m.

  MOTOKÁRY  MONACO GRAND   3 minuty autem od ubytování

motokárová dráha      motokárová dráha Otevřeno je denne 12,oo - 18,oo hod.
Hala se nachází na okraji města Liptovský Mikuláš, na začátku vesnice Závažná Poruba. Jízdy na motokárach si získavají oblibu zejméná pro blízkost k světu Formuly 1. Tyto motokáry jsou rychlé a taky bezpěčné. Po nezabudnutelném zážitku se můžete osvěžit v odhlučneném baru, ktorý poskytuje i panoramatický výhled na celou trať a časomíru. Délka jízdy je 7 minút a trat má délku 335 metrů a šířka je cca. 5 m. Dráha je složena s klopené zátáčky, nadjazdu, tunelu a prudkého klesání. Dráha je opatřena pneumatikami a kloubovými zvodidly pro nejvyšší bezpečnost návštevníků. Při jízde je povinná bezpečnostní přilba ke ktoré je nutno dokoupit hygienickou kuklu. Maximální počet pohybujících se motokár na dráze je 8. Výkon motora představuje 6,5 koní. Digitální měření času. Protože je hala krytá, je okruh využíván i v zimném období. Patří mezi známé atrakce Liptov.

bugina

Areál Bestplace for Race je i 800 m dlouhý externí okruh s provýšením, skoky, přejezdem vody a 4 druhy povrchů. Areál umožňuje svím návštevníkům zažít svět Rally na terenních buginách. Atrakce Liptov : Demänovská Jeskyne Slobody, Demänovská Ledová Jeskyne, Važecká jeskyne. Nově vybudované zimní atrakce Liptov - nabízejí prožití dalších zážitku, které spříjemní pobyt. Ubytování Slovensko na snehu má všeobecné využití dovolené.

Slovensko - města, lázně, atrakce

> Slovenské města podle krajů
> lázně Slovensko rozdeleny na kraje
> Ubytování Nízké Tatry

Odkazy na stránky s obsahem cestování

> Katalóg odkazů stránek
> XML verze
> XML mapa stránky

Partneri

> ubytovanie Tatry Liptov
ikona linkreferral.com


> English version

Založit odkaz