apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování v Nízkých Tatrách > Demänová Bodice

ubytování Demänová a Bodice Slovensko

Vesnice Demänová a Bodice je situována za Liptovským Mikulášem směrem na Demänovskou dolinu. Vesnice se zmiňuje v roce 1269. Obec Demänová nese název podle nekdejšího pána Demiana. Obec Bodice se zmiňuje již v roce 1314. Zde se nachází gotický řimskokatolický kostel sv. Ladislava pocházající z let 1360 - 1380. Za vesnicí je Bodický ribník. Demänovská ledová jeskyne je známá z 12 století jako otvor. Za jeskyni se však považuje od roku 1672. Demänovská jeskyne slobody byla objevena v roku 1921. Do dnešní doby byly postupne objevovány další části jeskyne.

Rodinné apartmany Tatry v Nízkych Tatrách Vám přináší nasledovní informace

ubytování slovensko Demänová

      Ubytování v Demänové
Slovensko a horské pobyty  
 

ubytování v penzionu Drak

ubytování slovensko v Demänové - penzion DrakKrátký popis ubytování obsahuje informace o jedném apartmánu a 13 pokojích. Pokoje jsou dvoulůžkové. Penzion nabízí stravování ve své restauraci. Z jiných služeb spomenu detský koutek, biliard, wellness s parnou a suchou saunou, masážním bazénem.


 
    
 

ubytování v penzionu Mária

penzion MáriaTady to ubytování je specifikováno jedenásti pokoji s kapacitou třidsetosum osob. Penzion Mária disponuje restaurací s barem, novou vinárnu. Ubytovací kapacity jsou rozloženy do sedmich čtyřlůžkových pokojích, dvou třilůžkových a dvou dvoulůžkových pokojích. U každého pokoje je možná přistýlka.

 
    
 

ubytování v penzionu Tina

privat Tina - ubytování na slovenskuV nabídce tohoto penzionu je ubytování ve dvěch apartmánech a jedenástich pokojích. Pokoje jsou de a třilůžkové s výbavou koupelen a socialnich zařízení. Šest pokojů mají balkony s výhledem na okolitou oblast Liptov. K dispozici je ječte spoločenská místnost s krbem, televizí, biliardem, jídenou, internet, altánek, kolky a služby maséra. Parkování je v objeku.

 
pozadí pozadí

ubytování slovensko Bodice

        Ubytování v Bodicích
Pobyty pod horama  
 

ubytování v privatu Judita

privat JuditaJde o ubytování v rodinném domě se společným vchodem s domácími. Rodinnou atmosféru můžou hosté zažít právě tady. Ubytovat je možné najvíc pět osob. Deti do tří let mají ubytování zdarma. K dispozici je jeden třilůžkový a jeden dvoulůžkový pokoj s příslušentstvím, kuchyň, koupelna, wc, záhradní posezení u grilu, společenská místnost a televize.

 
    
 

ubytování v privatu Majka

ubytovna AsikUbytování v privátu je zajímavé z hlediska ceny, ale můžete taky nalézt rodinnou atmosféru a pohodlí rodinného domu. Ubytování v privatu Majka je zabezpečeno pro osm osob. K dispozici jsou dva pojoje s koupelnami, wc a zařízením z masivního dřeva. K dispozici je kuchyň, velká záhrada, gril, ohnište, záhradní posezení, detský bazén. Poblíž je restaurace a vinárna.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Ubytování Slovensko - vesnice Demänová je směrem k Demänovské doline - Jasná, Chopok. Ubytování ve vesnici Bodice má stejné parametry.