apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování v Nízkých Tatrách > Liptovská Porúbka

ubytování Liptovská Porúbka

Vesnice Liptovská Porúbka je situována u Liptovského Hrádku. Po prvé byla spomenuta v listine v roce 1377. Název vznikl podle zakladatele (šoltýse) Križanova. Postupem času se přeměnovala na Porúbku aby se odlíšil název od vesnice Závažná Poruba, kterou vlastnil tentýž majitel. Za vesnicí se nachází uměle zasnežován lyžařský svah s vlekem.

Rodinné apartmany Tatry na středním Liptově v Tatrách Vám přináší informace o odlišném ubytování na Slovensku.

ubytování Nízke Tatry Slovensko - Liptovská Porúbka

      Ubytování v Liptovské Porúbce
Slovensko s horama  
 

ubytování v chalupě Liptov

ubytování Slovensko Liptovská Porúbka - chalupa LiptovChalupa se nachází ve vesnici. Kapacita je deset hostů. Připravěny jsou dvě dvoulůžkové pokoje, jeden pětilůžkový a jeden jednolůžkový pokoj. Chalupa je vybavěna kuchyňí, vnitřním krbem, koupelnou, TV, dvěmi wc. Venku je terasa, ohnište, vnejší krb, valiká záhrada. Parkování aut je u ohrazeného objektu.


 
    
 

ubytování na chatě pod Slemäňom

chata pod SlemäňomJde o chatu pod vrchom Slemä ve výšce kolem 1100 metrů nad mořem. Kapacita je pro šestnáct hostů. K dispozici jsou tři pokoje z toho jeden je na přízemí. Společenská místnost je s kuchyní a krbem, sauna, hospodářská budova s wc. Na požádání je agregát na výrobu elektriny. Je zde skvělá možnost turistiky na všechny strany v Nízkych Tatrách. Snát nejnavštevovanejší je výstup na Slemä, kde je padlé letadlo z druhé světové války, nebo postupujte dál na Ohnište kde je krasová propast OKNO.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Ubytování Liptovská Porúbka, dovolená přímo v Nízkých Tatrách, Slovensko.