apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování v Nízkých Tatrách > Korytnica

ubytování v lázních Korytnica Slovensko

Oblast Korytnica jsou vlastne lázně v Nízkych Tatrách. Lázne byli vystavěny v devatenástem stoltí.v nadmořské výšce 850 metrů nad mořem. Možnosti na turistiku jsou tady různé. Nachází se zde taky volně dostupné horské minerální prameny. V léte je pořádan Letní festival hudby. Léčivá voda je středne mineralizovaná se složením sírano uhličitanovým, vápenato horečným, uhličitým a železitým. Léčí se choroby žaludka, dvanácterníka, pečeňe, žlčníka a choroby látkové výměny.

Rodinné apartmany Tatry na středním Liptově v Tatrách Vám přináší informace o ubytování na Slovensku.

ubytování Slovensko Korytnica

      Ubytování v Korytnici
Slovensko a pobyty v horských zákoutích  
 

ubytování v chatě Korytnička

ubytování Slovensko Korytnica - chata KorytničkaChata je u hlavní cesty s dobrou dostupností. K dispozici je osum pokojů s dvaceti lůžkami a osmi přistýlkami, dvě koupelny, dvě wc, kuchyň, prostrná společenská místnost s krbem a TV, sklípek. Venku je ohnište, houpačka, pískovište. 
    
 

ubytování ve vile Martin

vila MartinObjekt leží ve výšce 810 metrů nad mořem. Vede tady nenáročná turistické trasa do hiadeľského sedla a pak na Prašivú. Ubytování má kapacitu čtrnáct míst, dvě přistýlky ve čtyřech dvoulůžkových pokojích a dvěch třilůžkových pokojích a apartmánu pro čtyři hosty. Pokje mají TV sat, koupelny a wc. V suterénu je spoločenská místnost, kuchaň, krb, TV. K dalšímu vybavění patří internet připojení, garáž, parkovište.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Ubytování Korytnica, hořské lázne a ubytování poblíž - střední Slovensko.