apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování v Nízkých Tatrách > Donovaly

ubytování Donovaly Slovensko - Veľká Fatra

Obec Donovaly je položená ve výšce 850 m.n.m. První písomná zmínka o vesnici je z roku 1710. Obyvatelé se živili prací v lesech a horehronských železárnach. Vesnice patřila mezi uhlařské osady. Mezi historické památky patří klasicistický kostel z roku 1825. Vesnice se stala věčším lyžařským střediskem s 11 km sjezdovek. Středisko ovplývá možnosty na odreagování se jako : wellbes, bowling, pujčovny sportovních potřeb, restaurace Slovenská koliba.

Rodinné apartmany Tatry na středním Liptově v Tatrách Vám přináší tuto nabídku

ubytování Slovensko Donovaly

      Ubytování na Donovalech
Objevte Slovensko jako horskou destinaci  
 

ubytování v apartmánu Domino

ubytování Slovensko Donovaly - apartmán DominoJe to apartmánová jednotka v apartmánovém domu Šafran. Objekt je v bezprostřední blízkosti vleků u kabínkové lanovky. Do 30 km se nacházejí známé historické památky a turistické atrakce. Apartmán Domino má jednu ložnici s dvěmi až pěti lůžkami s vlastním sociálním zařízením. K vybavění patří také společenská místnost s TV a balkonem, kuchyň, samostatní wc, lyžárna, elektrické topení. Parkování aut je u objektu.

 
    
 

ubytování v apartmánu Green Hill

apartmán Green HillObjekt se nachází na Donovalech u centrálního parkoviska. Dům je složen ze dvou apartmánů. První z nich má pokoj s třemi pevnými lůžkami a dvěmi přistýlkami. Ložnice má vlastní sociální zařízení, společenskou místnost s krbem, kuchyň a samostatní wc. Druhý apartmán má tři pokoje s jednou koupelnou a podobním vybavéním jak je to u prvního apartmánu. Dále je k dispozici lyžárna, posezení s ohništem a grilem, parkování je u objektu.

 
    
 

Ubytování v chatě Kika

chata KikaChata se nachází pod hotelom Almet. Ubytování je zajišteno v třech pokojích na patře se spoloční koupelnou. Pokoje jsou třilůžkové a jeden je čtyřlůžkový s možností přistýlek. Společenská místnost má kozub, televizi, kuchyní, socialní zařízení, lyžárnu, podlažné topení a konvektory. Parkování u objektu je pro čtyři auta. Přístup k 200 metrů vzdáleným vlekům je možný na lyžích.

 
    
 

ubytování v apartmánu Spiežovec

apartmán SpiežovecObjekt se nachází v apartmánovém domu Spiežovec v části Mistríky. V nabídce jsou dva sousední jedno ložnicové apartmány. Jsou spojeny vstupní chodbou. K vybavění patří kuchyň, obývací pokoj s TV, logie, samostatní wc a koupelna.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Ubytování na Slovensku v Donovalech, jako možnost strávění dovolené na horách.