apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování v Nízkých Tatrách > Dúbrava

ubytování Dúbrava, Liptov, Slovensko

Vesnice Dúbrava je situována na Liptově na území dvou přírodních celků Nízkych Tatier a Podtatranské kotliny. Nekteré části tamojšího ranogotického fařského kostela pocházejí z 13 století. Pozdeji postavili mlyn, vesnice byla více osídlována. Obec nese název po vykáceném dubovém lese. K historiji patří taky antimonový důl. Težba začala v 19 století. Lesy jsou převážne ihličnaté. Za obcí se tičí vrch Chabenec o výšce 1955 m.n.m.

Rodinné apartmany Tatry na Liptově Vám přináší nasledovní článek

ubytování Dúbrava Nízke Tatry

      Ubytování v Dúbravě
Pobyty na Slovensku  
 

ubytování v apartmánu Willow

ubytování slovensko Dúbrava - apartmany WillowTady jde o ubytování apartmánového typu. Apaprtmán má kromně ložnic v nabídce koupelnu, wc, kuchyň s nádobím; lednici; sporákem, lcd televize se satelitním přijmem. Majitel požaduje minimální délku pobytu na dvě noci.


 
    
 

ubytování v myslivne Dúbravka

myslivna DúbravkaJe to chalupa složená ze dvou částí. Každá část se dá pronajmout samostatne. Chalupa je situována za obcí. Chalupy jsou vybavěny dvěmy pokoji spoločenskou místností s kozubem, sprchovací kout, wc, kuchyní, televizí. K vybavění patří ohnište, vnejší posezení.

 
    
 

ubytování v penzionu Baník

penzion Baník a ubytování v DubravěPenzion nabízí ubytování dvě a třilůžkových pokojích s koupelnami. K dalšímu vybavění penzionu Baník patří kuchyň, společenská místnost, posilovna, kadeřník, masér, televize, restaurace, biliard, jachta na Liptovké Mare podle dohody.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Ubytování Dúbrava je na Liptově u Nízkých Tater pod vrchem Chabenec.