apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování v Nízkých Tatrách > Podkonice

ubytování Podkonice jižní Nízke Tatry Slovensko

Vesnice Podkonice se nachází na južné straně Nízkých Tater ve výšce 520 metrů nad mořem. Obec patří do skupiny banskobystrického salašníckeho typu. První zmínka je z roku 1340. Na okolí se našli důkazy o osýdlení v římské době. Našli se římské dináre z druhého století. Dnes je to provážne turistická obec.

Rodinné apartmany Tatry na středním Liptově v Tatrách Vám přináší informace o jiném ubytování na Slovensku na této strane v obci Podkonice.

ubytování v Podkonicích

      Ubytování v Podkonicích
Slovensko a jižní Nízké Tatry  
 

ubytování v chatě Pleše

ubytování Slovensko Podkonice - chata PlešeUmístení chaty je pod vrcholem kopce Vysoká ve výšce 987 metrů nad mořem. Tady je zaručeno tiché prostředí s dobrým výhledem na okolí. V nabídce je komplex chat. Prozatím je možné ubytování ve čtyřech chatách po osum lůžek v každé chatce. Dva pokoje jsou na poschodí a jeden třilůžkový je na přízemí, koupelna. Hlavní chata je pro čtrnáct hostů v šesti pokojích. Součástí je prostranná společenská místnost, TV a tři koupelny, kuchyň, jídelna. Ve sklepe je bar s krbem. Ven je terasa a altánek s ohništem.

 
    
 

ubytování v chatě Ski centrum

chata ski centrumJe to taky rekreační komplex srubových chatek v nadmořské výšce 960 metrů nad mořem. Kapacita je padesát osob. Ubytování je v jedna a dvadset lůžkách v devíti pokojích. Každá chata má osum lůžek v třech pokojích, koupelnu, wc. V hlavní chate je jídelna a bar. U chaty je lyžařský vlek tisíc metrů dlouhý.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Ubytování Slovensko Podkonice, dovolená u vleku v jižních Nízkých Tatrách.