apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování v Nízkých Tatrách > Vyšná Boca

ubytování Vyšná Boca hornaté Slovensko - Tatry

Vesnice Vyšná Boca se nachází v nadmořské výšce 950 metrů. Je to původne hornická obec se zlatými a antimonovými doly. Původne hornické sruby se rekonstruují na moderní chalupy v původním stylu. U obce je uměle zasnežován lyžařský svah s možnosti večerného lyžování.

Rodinné apartmany Tatry na středním Liptově v Tatrách Vám přináší informace o jiném ubytování na Slovensku na této strane ve Vyšné Boci.

hornaté Slovensko - Tatry, Vyšná Boca

      Ubytování ve Vyšné Boci
Slovensko nabizí destinace pro dovolenou  
 

ubytování v hotelu Barbora

ubytování Slovensko Vyšná Boca - hotel BarboraHotel je situován v nadmořské výšce 1000 metrů a je označen dvěmi hviezdičkami. Kapacita je 117 lůžek ve dvoulůžkových pokojích, rodinných pokojích a apartmánech. K doplňku patří spoločenské prostory, restaurace, Pizza bar, kavárna, plne vybavěna kongresová sála, tenisový kurt, sauna, beachcomber, parafínové zábaly, elektroléčba, biolampa a 11 druhů ručních masáží, kolkárna, stolní tenis, stolný futbal, biliard, šípky a mini fitness. V blízkosti je lyžařské středisko Bačova Roveň.

 
    
 

ubytování v penzionu Barborka

penzion BarborkaPenzion je označen dvěma hviezdičkami. Je to objekt přestavěn ze dvou dřevěnic se zachováním jejich prvků. Ubytování má kapacitu dvadset pevných lůžek a čtyřech přistýlek. K dispozici jsou dvoulůžkové, třilůžkové a jednolůžkové pokoje s koupelnami, TV, wc, radiobudik. Objekt je na přízemí bezbarierový a má jeden bezbarierový pokoj, jídelnu s krbem, vinárnu s krbem, biliard, terasu.

 
    
 

ubytování v penzionu u pramene

penzion u prameneUbytování má kapacitu čtrnáct lůžek v jedném apartmánu a jedném čtyřlůžkovém pokoji a dvěch třilůžkových pokojích. Apartmán má socialní zařízení, kuchyň, TV. Pokoje nají taky koupelnu, wc, TV. V nabídce je společenská místnost s krbem, TV, jídelna, kuchyň. Objekt je oplocen, posezení u záhradního krbu, parkování je u objektu.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt



> English version

Založit odkaz
 

Ubytování Vyšná Boca, dovolená s lyžováním a horskou turistikou. Tatry to je hornaté Slovensko.