apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování v Nízkých Tatrách > Nižná Boca

Slovensko ubytování Nižná Boca východní Liptov Nízké Tatry

Vesnice Nižná Boca se nachází v Bocké doline mezi vrchy. Je to dost nevlídné prostředí pro zemědelskou činnost. Obývatelé topí své obydlí deset měsíců do roka. První zmínka je z roku 1285. V středověku se tady težilo zlato, stříbro, železo a měď. Po ukončení težby drahých kovů se obývatelé živili prací v lese a chovem dobytka. Nacházejí se tady hornické sruby z 18 stoleti, kostel. Část obce je chránenou památkovou zónou lidové architektúry. U vesnice je sjezdovka s lyžařským vlekem.

Rodinné apartmany Tatry na středním Liptově v Tatrách Vám přináší informace o jiném ubytování na Slovensku v tomto případe v Nižné Boci.

dovolená v Nižné Boci

      Ubytování v Nižné Boci
Slovensko a horské průsmyky  
 

ubytování v privatě AV Boca

ubytování Slovensko Nižná Boca - privat AV BocaJedná se o samostatní bytovou jednotku s vlastním vchodem. Nachází se tady kuchyň, koupelna, wc, dva pokoje s koupelnou a jeden samostatní třilůžkový pokoj. Kapacita je pro dvanáct hostů. Venku je záhradní posezení s ohništem. Je možné zabezpečit také stravování, polpenzi anebo plnou penzi.


 
    
 

ubytování v dřevěnici Evi

bungalow MoštenicaUbytování je nabízeno ve dvou dřevěnicích. Mají tři dvoulůžkové pokoje s přistýlkou. Na přízemí se nachází kuchyň, TV, koupelna. Venku je posezení u ohnište.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Slovensko ubytování Nižná Boca, střed Nízkych Tater poblíž lyžařského střediska Čertovica. Východní Liptov Nízké Tatry a hranice východních Nízkych Tater.