apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování v Nízkých Tatrách > Tále

ubytování Tatry Tále dovolená Slovensko

Obec Bystrá leží u konce Bystré doliny. Jsou tady rozsáhlé louky nazvané Tále. Historie oblasti sahá do středověku, kdy osada patřila do hornické komory. Byl tady hámor na spracování železa. Dnes je to rozvinutá rekreační oblast s hotely a lažařským střediskem. Význam lokality stoupl i otevřením Bystrianské jeskyne.

Rodinné apartmany Tatry na středním Liptově v Tatrách Vám přináší informace o jiném ubytování na Slovensku v tomto případe v Nízkych Tatrách v zimním středisku Tále.

dovolená Tále

      Ubytování na Tálích
Slovensko a hory Nízkých Tater  
 

ubytování v hotelu Partizán

ubytování Slovensko Tále - hotel PartizánHotel splňuje kvalitu označení čtyřech hviezdiček. Je to rodinný hotel a má kapacitu dvěstetřidset lůžek. Má pět a osumdesát dvoulůžkových pokojů, pět apartmánu a šedesát přistýlek. Pokoje jsou vybavěny koupelnou s wc, fénem a kozmetickým zrcadlem, LCD TV, internetem, trezorem, telefónem s přímou volbou, minbarem, uzamykacím kartovým systémem. K doispozici jsou apartmány, ekonomy rodinné pokoje, junior suite, panorama pokoj, ekonomy pokoj.

 
    
 

ubytování v hotelu Tále

hotel TáleJe to neustále modernizován hotel již s welness a kongresovým centrem. Celý objekt je připojen na internet přez wifi. Hotel zabezpečuje dopravu k vlekům vlastním skibusem, hosté mají výhody v skipasech, hotelový bazén mají hosté celoročne bez poplatku. Bezhotovostní paltby jsou zabezpečeny v hotelích Stupka, Golf a všech restauracích v středisku.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Tále dovolená v jižních Nízkych Tatrách ve velkém lyžařském středisku. Slovensko ubytování Tatry, Slovenské hory.