apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování v Nízkých Tatrách > Trangoška

ubytování Tatry Trangoška Slovensko

Rodinné apartmany Tatry na středním Liptově v Tatrách Vám přináší informace o jiném ubytování na Slovensku přímo v Nízkych Tatrách na chate Trangoška.

ubytování na chate Trangoška Slovensko, Tatry

      Ubytování na Trangošce
Slovensko a Nízké Tatry  
 

ubytování na chatě Trangoška

ubytování Slovensko Trangoška - chata TrangoškaChata se nachází u konce Bystrianské doliny pod vrcholy Chopka, Ďumbiera. Jde skutečne o dovolenou v lonu přírody. Chata nabízí ubytování, stravování formou polpenze, restauraci, bufet, večerné posezení se zábavou, kavárnu, bar. Tady jste nejblíž k organizování vysokohorské turistiky. 
    
 

ubytování na chatě Kosodrevina

chata KosodrevinaU konce Bistrianské doliny pod vrcholem Chopka v nadmořské výšce 1500 metrů se nachází chata Kosodrevina. Je to ideální místo na dovolenou ve vysokých polohách Nízkých Tater. Ke chate vede sedačková lanovka ze srdiečka. Ubytování je nabídnuto ve dvou, tři a čtyřlůžkových pokojích s koupelnami anebo umývadlem. Na výběr jsou taky čtyř a pěti lůžkové apartmány s koupelnami. Restaurace je s výhledem do údolí a na okolité hory.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Chata Trangoška, vysokohorská turistika v Nízkych Tatrách. Vysokohorské ubytování se zárukou dostatku přírodního snehu - severní Slovensko.