apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování v Nízkých Tatrách > Liptovská Štiavnica

ubytování Liptovská Štiavnica

Vesnice Liptovská Štiavnica leží u západní hranice národního parku Nízké Tatry. Název obce pravdepodobně pochází ze slova štiav, co značí kyselka. Na okolí je devět pramenů kyselek. Písomně se vesnice zmiňuje v roce 1300. Nachází se tady zemanské kurie, kaštieľ ze 17 století a taky z mladších dob.

ubytování Liptovská Štiavnica západní Liptov Slovensko

Rodinné apartmany Tatry na středním Liptově Vám přináší nasledovní článek o ubytování v severozápadní části Nízkych Tater.
      Ubytování v Liptovské Štiavnici
Slovensko a podhorské vesnice  
 

ubytování v chate Franz

ubytování slovensko Liptovská Štiavnica - chata FranzJe to celodřevěný objekt. Chata je vybavěna jídelnou, kuchyní, wc, koupelnou, kozubem. Na poschodí jsou dva dvoulůžkové pokoje s balkonem a jeden dvoulůžkový pokoj bez balkonu. Pokoje mají přistýlky. Chalupa je na pozemku s domem domácích na okraji obce. Ven je terasa, záhradní posezení, ohnište, záhradní gril, detské ihřište. Parkovište je ve dvoře pro čtyři auta. Ubytování je možní i v apartmánu se spální s pěti lůžkami, spol. místností, koupelnou, kuchyní. Samostatní vchod. Stravování je zabezpečeno podle požadavek hostů.

 
    
 

ubytování v objektu Chalúpkovo

oblast ChalúpkovoUbytování je nabídnuto v nekteré z deseti moderních chalup - dřevěnic. V chalupách se spálny nacházejí v podkroví. Pokoje jsou dvoulůžkové až čtyřlůžkové podle chalupy. K dispozici jsou dvě wc, koupelna se sprchou a vaní, kuchyňský kout, televize, kozub. Parkování aut je bezpečné u objektu.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Ubytování Liptovská Štiavnica. Západní Liptov Slovensko a dřevěná vesnice v západních Nízkých Tatrách.