apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování v Nízkých Tatrách > Iľanovo

ubytování Liptov Iľanovo

Obec Iľanovo se nachází v Nízkých Tatách ze strany vrchu Poludnica v nadmořské výšce 653 m n. m. Historie sahá až do roku 1233. Iľanovo se pokládá za turistickou vesnici s nabídkou ubytování věčšinou v soukromí. Za vesnicí se nachází lyžařský svah s umělým zasnežováním, Iľanovská dolina jako výchozí bod pro hlubší túry do Nízkých Tater. Nachází se tam zrekonstruované bunkre z období druhé světové války. Pokud vyhledáte slova ubytování Slovensko Iľanovo, můžete shlédnou následující informace.

Rodinné apartmany Tatry na středním Liptově pod Nízkymi Tatrami Vám přináší nabídku

ubytování Iľanovo - Slovensko

      Ubytování v Ilanově
Slovensko a nabídka standardu vesnic  
 

Ubytování v chalupě Milena

ubytování Slovensko Iľanovo - chalupa MilenaUbytování je nabízeno v rodinném domku se zahradou s krbem, jezírkem s tečoucí vodou. Parkování je na uzavřeném prostoru. Objekt je v tichém prostředí se záhradou a bezprostředne u lesa. Kapacita ubytování je 6 až 12 osob. V nabídce jsou čtyři pokoje, z toho dva jsou dvoulůžkové, dva čtyřlůžkové. K dispozici josu tři koupelny se sprchovým koutem a tři toalety. Kuchyň je vybavěna lednicí, sporákem, mikrovlnní troubou, rychlovarnou konvicí. Společenská místnost je vybavěna televizí.

 
    
 

ubytování v domečku u medokýše

chalupa u medokýšeZvlášností je že u chalupy je vývěr studené minerální vody. Je to samostatný objekt v tichém prostředí. Kapacita je pro 6 až 8 hostí. Na prvním patře je ubytování ve dvou pokojích. Je tam koupelna a wc. Na přízemi je kuchyň a herna pro deti. Kuchyň má vybavění elektrickým sporákem, chladničkou, mikrovlnnou troubou, rýchlovarná kanvice, kávovar, TV - satelit. V objektu je záhrada s okrasními dřevinami a květinami a posezení. Parkování je uzavřené pro tři auta. Poblíž je tenisový kurt a futbalové ihřište.

 
    
 

Ubytování v priváte Anna Kralova

privat Anna Králová - ubytování na slovenskuUbytování je zabezpečeno v rodinném domu. Okolí nabízí možnost procházky po lese. Nedaleko jsou Nízké Tatry, Západní Tatry, Vysoké Tatry. K dispozici jsou dva pokoje s čtyřmi a třemi lůžkami, koupelan, wc, kuchyň. Na přízemí je jeden pokoj se čtyřmi lůžkami, koupelnou, wc a kuchyní. K dispozici je také záhrada.

 
    
 

ubytování ve ville Mišk

villa miška v IľanověUbytování je poskytováno ve čtařech pokojích a apartmánu s dvěmi pokoji. Ke kvalitnejší nabídce přispívá společenská místnost, kuchyň, parkování v uzavřetém prostoru, krytý altánek s grilovacím místem. V případe zájmu je poskytovaná polpenze. Lyžařská sjezdovka je 300 m vzdálena.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Vesnice Iľanovo spadá do lokality vesnic s rozvíjejícím se turistickým ruchem. Ubytování Slovensko zajímá postavění základních služeb a potřeb turizmu na Slovensku.