apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování v Nízkých Tatrách > Liptovský Ján

ubytování Liptovský Ján

Vesnice Liptovský Ján je situována na půlceste z Liptovského Mikuláše do Liptovského Hrádku. Obec je dokumentována již v 13 století. V okolí byli nalezeny důkazy osýdlení z doby bronzové. Zachovano je zde dvadset historických domů. Dnes je vesnice koupelnou oblasti. Nachází se tady termální pramen s velkým obsahem síry. Za vesnicí je lyžařské středisko Javorovica.

Rodinné apartmany Tatry na středním Liptově v Tatrách Vám přináší informace o ubytování v Slovenské lokalite Nízké Tatry.

ubytování Liptovský Ján lázně Slovensko Tatry

      Ubytování v Liptovském Jáně
Slovensko a Liptovská podhorská vesnice  
 

ubytování v zrubové chatě

ubytování Slovensko Liptovský Ján - zrubová chataTato chata je situována v Jánské doline asi dva kilometry od Liptovského Jána. Vede k ní štrková polní cesta. Na přízemí se nachází společenská místnost s krbem, TV, kuchyňský kout, koupelna a wc. Na patře jsou tři pokoje. Jeden čtyřlůžkový a dva dvoulůžkové, wc a koupelna. Venku je ohnište se sezením a parkovište.


 
    
 

ubytování v penzionu Maco

penzion MacoPenzion se nachází na začátku Jánské doliny. K dispozici jsou dva objekty o kapacite osum a dvadset lůžek. Každý pokoj má TV, koupelnu a wc, parkovací místo u penzionu. Součástí je jídelna, restaurace. Pokoje jsou dvě dvoulůžkové, dvě třilůžkové, jedna čtyřlůžková a tři rodinné apartmány. Penzion poskytuje půjčování bicyklů.

 
    
 

ubytování v chatě Danka

chata DankaChata nabízí své ubytování s kapacitou pěti lůžek. Dvě lůžka jsou na přízemí. Tady je taky krb, kuchyň, koupelna s wc. Na hoře jsou tři lůžka. Chata je v Jánské dolina na pokojném míste. Je to vhodná výchozí poloha na turistiku v Nízkych Tatrách.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Ubytování Liptovský Ján, dovolená u přírodních - léčivých pramenů. Lázně Slovensko Tatry.