apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování v Nízkých Tatrách > Mýto pod Ďumbierom

ubytování Tatry Slovensko Mýto pod Ďumbierom

Vesnice Mýto pod Ďumbierom se nachází v doline Štiavničky pod nejvyšším vrchem Nízkých Tater - Ďumbierem. V doline se nachází železitý minerální pramen. Historie vesnice sahá do roku 1657, kdy horníci težili vzácné kovy a železo pro královské město Brezno. Po roku 1945 vesnice zaznamenala nejvěčší rozmach. Stavěli se domy, škola, chaty, hotely. U vesnice je lyžařské středisko.

Rodinné apartmany Tatry na středním Liptově v Tatrách Vám přináší informace o jiném ubytování na Slovensku v tomto případe v Mýte pod Ďumbierem.

Slovensko Mýto pod Ďumbierom

      Ubytování v Mýtě
Slovensko - horská dovolená  
 

ubytování v penzine v Stráni

ubytování Slovensko Mýto pod Ďumbierom - penzion v StrániJde o moderní ubytovací komplex. Ubytování je zajišteno v pěti dvoulůžkových pokojích s TV, rádiom, minibarem, lednicí, koupelnou. Je možná i přistýlka. K dispozici je i apartmán pro dvě nebo čtyři osoby. Vybavění spočívá ve spálne, kuchyní, spoločenské místnosti s TV a koupelnou. Chalupa je v nabídce taky. Jde o ubytování pro šest osob v třech dvoulůžkových pokojích, spoločenské místnosti s krbem, jídelnou a kuchyní. V penzionu je restaurace s letnou terasou pro dvadset hostů.

 
    
 

ubytování v privátu v Mýtě

privat v MýtePrivat poskytuje ubytování ve dvěch čtyřlůžkových pokojích, jedném třilůžkovém pokoji a třilůžkovém apartmánu. Každý pokoj má vlastní koupelnu a wc a TV. Kuchyň je spoločná u spoločenské místnosti. Parkování aut je u objeku ve dvoře s kapacitou šest aut. Venku je altánek a zdený gril u potoka.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Slovensko Mýto pod Ďumbierom, dovolená s turistickými možnosti v léte i zimě. Ubytování Tatry v jedné z přírodně zachovaných částí Slovenska.