apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování Nízké Tatry  >  Závažná Poruba

ubytování Slovensko Závažná Poruba

Obec Závažná Poruba se nachází na úpatí Nízkých Tater pod vrchem Poludnica. Řemeslná, sportovní a kulturní tradice dosud neupadla. Pojem ubytování Slovensko Závažná Poruba vykresluje zdejší folklorní skupina, sportovní areály a rozvíjejíci se turistický ruch. Ubytování v této vesnici se váže na hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí. Restaurace je u konce vesnice. Lyžařské středisko je na svazích Nízkých Tater za vesnicí Závažná Poruba.

Rodinné apartmany Tatry na středním Liptově pod Nízkymi Tatrami Vám přináší nabídku

ubytování Závažná Poruba - Liptov, Nízke Tatry

      Ubytování v Závažné Porubě
Slovensko a nabídka vyššího ubytovacího standardu  
 

Apartmány na okraji vesnice Závažná Poruba

ubytování Slovensko Závažná Poruba - dvouložnicové apartmanyjeden z obývacích pokojůJe to nově postavěn dvoupodlažní domek. Na každém podlaží je jeden třipokojový apartmán. Dvě ložnice na každý apartmán jsou vybavěny koupelnami se sprchovými kouty. Ke každému apartmánu patří obývací pokoj s kaudžem, televizí, kozubem a kuchňským koutem se sporákem, lednicí, nádobím, mikrovlnní troubou, rýchlovarní konvicí a posezením u stole. Apartmáty jsou vytápěny podlažním topěním. Teplá voda je ohřívána velkokapacitním bojlerem. Ubytování v apartmánech je vhodné pro rodiny nebo partie. Kontaktujte nás přez hlavní stránku.

jedna z ložnic apartmánů Tatry      jedna z koupelen apartmánů Tatry      jedna z dalších koupelen apartmánů Tatry

 
    
 

Podkrovní apartmán u Ninajů

dvoupokojový apartmánV této nabídce se zmíním o ubytování s dřevěnými prvky. Apartmán má dvě ložnice, jednu koupelnu s vaní. Kuchyňský kout je v jedném z pokojů. Je to vhodné ubytování na Slovensku pro jednu až dvě rodiny. Ubytování Slovensko Závažná Poruba reprezentuje dost různorodá vzorka odvětví cestovního ruchu nazývaného ubytování. Na této stránce propagujeme Slovensko podrobneji podle regionů a oblasty s rozvinutím cestovním ruchem. Tak je tomu i na Liptově. Vesnice Závažná Poruba je v povědomí zejména pro oblíbené lyžařské středisko Opalisko a třemi upravěnými futbalovámi hřišti. Kontakt přez hlavní stránku.

 
    
 

Ubytování v hoteli SPS

hotel sps jaslovské bohunice - ubytování na slovenskuTento hotel vznikl jako středisko preventivní starostlivosti o zdraví pro zaměstnance jadrových elektrární. Kapacity ubytování a různých doplňkových služeb jsou k dispozici také pro širokou veřejnost. Ubytování je ve dvou a jednolůžkových pokojích s koupelnami. Restaurace a bar nabízí služby i pro různé spoločenské události. Bazén, výřivky a sauna pečuje o zadraví tela. Za hotelem je tenisový kurt, posezení u ohnište a trávnatá plocha. Bezprostřední okolí je obklopěno stromi a lesem. Je to vhodné prostředí na sběr hub a turistiku v Nízkych Tatrách. TENTO HOTEL JE MIMO PROVOZ.

 
    
 

Restaurace Zivka

restaurace zivka v závažné poruběRestaurace nabízí své služby u konce vesnice Závažná Poruba. Je to penzion který má zatím v nabídce jenom restauraci. Ubytovací kapacity budou nabídnuty pozdeji. Nabídka jídel překvapí i nároční hosty. Kontakt na požádání.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Závěrem spomenu ubytování na Slovensku v Závažné Porubě jako možnost strávění dovolené na Liptově s různím typem ubytování s doplnkovými službymi poblíž.