apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování v Nízkých Tatrách > Špania dolina

dovolená Špania dolina ubytování Tatry, Slovensko

Osada Špania dolina se nachází na rozhraní Nízkych Tater a Velké Fatry v nadmořskej výšce 728 metrů. Rudy obsahující tyto hory dobývali již v neolite. Špania dolina byla hornická osada. Doly byli uzavřeny v 18 století pro vyčerpání ložisk. Dnes je to osada s rozvíjejícím turistickým ruchem. Nedaleko známe lyžařské středisko Donovaly.

Rodinné apartmany Tatry na středním Liptově v Tatrách Vám přináší informace o jiné dovolené na Slovensku, v tomto případe v Špané doline.

Špania dolina a možnosti ubytování

      Ubytování Špania dolina
Slovensko a pobyty v horském prostředí  
 

ubytování v chalupě v Špané doline

ubytování Slovensko Špania dolina - chalupa v Špané doline Kapacita chalupy je sedum lůžek. Objekt obsahuje tři samostatné spálny z toho dvě na patře a jedna je dvoulůžková. Na přízemí je jeden třilůžkový pokoj a jeden pokojík u kuchyně. Je vybavěn roztahovacím kaudžem. Společenská místnost je s televizí. K dispozici je koupelna, wc. Stravovat se je možné taky v restauraci třista metrů vzdálené v centru osady. Zajímavý je hostinec "Banícka krčma".

 
    
 

ubytování v Tatra Alps

tatra alpsObjekt je třista let starý. Je zrekonstruován v původném stylu. Je situován asi pět minut od Špané doliny. Jde o dva byty. Na přízemí se nachází při spálny, kuchyň, koupelna, wc, společenská místnost s krbem. Ubytování je pro šest až osum osob. Na patře jsou dvě spálny, obývací pokoj s kuchyní, koupelna. Byt je pro čtyři až šest osob. Před objektem je záhrada s parkovištem.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Špania dolina, dovolená vhodná na turistiku v Nízkych Tatrách.