apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování v Nízkých Tatrách > Staré hory

ubytování Staré hory dovolená Slovensko Tatry

Vesnice Staré hory je nejstarší hornická osada v okolí Banské Bystrice. Obec vznikla v 13 století na rozhraní Nízkých Tater a Velké Fatry. Težila se tady mědená a sříbrná ruda. V středověku mělo hornictví najvěčší rozmach. Za druhé světové války bylo tady středisko partizánskeho hnutí. Nekteré zemianky se zachovali dosud. Nadmořská výška je 472 metrů. Za povšimnutí stojí přírodní výtvor "Majerova skala" a barokový kostel z 15 století.

Rodinné apartmany Tatry na středním Liptově v Tatrách Vám přináší informace o jiném ubytování na Slovensku v tomto případe v Starých horách.

Staré hory - doporučená dovolená

      Ubytování v Starých Horách
Slovensko nabízí pobyty i na horách  
 

ubytování v penzionu Daymont

ubytování Slovensko Staré hory - penzion DaymontKapacita penzionu je jedna a dvadset hostů. Penzion nabízí ubytování v jedno, dvou a tři lůžkových pokojích. Pokoje mají wc, koupelnu, televizi. K dispozici jsou čtyři přistýlky. Společenská místnost je vybavěna kachlovými kamnama. Snídaně je grátis pro ubytované hosty. Nabídnuty jsou i restaurační služby, sauna, školící místnost, noční občerstvení, parkovište, garáže, telefón, fax.

 
    
 

ubytování v chatě Atulienka

chata AtulienkaPoblíž chaty je lesný potůček a pramen vody. Kapacita chaty je dvanáct lůžek v šesti pokojích. Dva apartmány mají vlastní vchody. K dispozici je koupelna, krb, kachlové kamna, TV, kuchyň. Venku je posezení u ohnište.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Ubytování Staré hory, dovolená na západní hranici Nízkých Tater, Slovensko.