apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování v Nízkých Tatrách > Jasenie

dovolená Jasenie ubytování Slovensko Tatry

Obec Jasenie je situována v části Nízkych Tater Ďumbierske Tatry. Vesnice Jasenie je položena v nadmořské výšce 507 m. Ohraničují ji vrcholy Tater jako ku příkaldu Chabenec, Ďurková , Zámotská hola, Latiborská hola a Velká hola s výškou od 1640 do 1955 metrů nad mořem. V doline Jasenianskeho potoka se nachází minerální přamen.

Rodinné apartmany Tatry na středním Liptově v Tatrách Vám přináší informace o ubytování v Nízkych Tatrách, Slovensko.

ubytování v Jaseních

      Ubytování v Jasení
Slovensko může nabídnout dovolenou na horách  
 

ubytování v hotelu Lomnistá

ubytování Slovensko Jasenie - hotel LomnistáJde o dovolenou v rehabilitačno rekondičním zařízení. Kapacita hotela je devět a čtyřicet lůžek a jedenáct přístylků. Jídelna může poskytnout služby pro klienty na sedumdesáti židlech, salónik třidset a bar osumdesát. Pokoje jsou buňkového typu a sice jeden dvoulůžkový spolu s jedním třilůžkovým pokojem s jednou koupelnou, TV a telefonem. K dispozici jsou dva apartmány. Rehabilitační středisko se sousředuje na regeneraci chrbtice a kloubů. Do objektu hotela patří taky čtyř a šestimístné chatky vybavěny koupelnou. U hotela se nachází tenisový kurt, hřište pro plážový volejbal a minifutbal a basketbal, dvě vodní nádrže a maxišach na terase.

 
    
 

ubytování v penzionu Vila Miba

penzion Vila MibaTady ten penzion má kapacitu 36 lůžek v hlavní budově a dvou apartmánových domcích. Hlavní budova má jedenáct dvoulůžkových pokojů z toho sedum má koupelny se sprchovýmy kouty. Ostatní mají jen umývadlo. K dispozici je jídelna s kuchyňským koutem, spoločenskou místnost. Apartmánové domečky mají dvou nebo třilůžkové pokoje, kuchyň, jídelnu, koupelnu a wc. Penzion zabezpečuje stravu formou jídelného meneu. K dispozici je také fínská suchá sauna, klasická ruční masáž, solux, perličkový a bylinný koupel.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

dovolená Jasenie - hořské prostředí na jižní strane Nízkých Tater. Ubytování prezentované pro oblast Tatry, Slovensko.