apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování v Nízkých Tatrách > Ludrová

ubytování Ludrová dovolená Tatry Liptov Slovensko

Vesnice Ludrová leží u západní hranice národního parku Nízké Tatry a Veľké Fatry. První písomní zmínka je z roku 1376. Nacházejí se tady domy nekdeších zemanů a řimskokatolický kostel z 18 století. Ráz obce se měnil zejména po požárech. Je to vhodné místo na výstupy do okolitých hor a na vrchy Salatín, Ostrô, Sidorovo. Nedaleko je památka UNESCO Vlkolínec a hrad Likavka.

ubytování Ludrová

Rodinné apartmany Tatry na středním Liptově Vám přináší nasledovní info. o ubytování v severozápadní části Nízkych Tater.
      Ubytování v Ludrové
Slovensko a pobyty pod horama  
 

ubytování v private v Ludrové

ubytování slovensko Ludrová - privat v LudrovéTyp ubytování je v apartmánu. Obsahuje jeden dvoulůžkový a jeden třilůžkový pokoj a čtyři přistýlky, koupelna, kuchyň a balkón. Celková kapacita je deviet hostů. Ubytování je na poschodí se společným vchodem s domácími. K dispozici je internet, záhradné posezení, ohnište, pískovište, basketbalový koš. Parkování je ve dvoře.

 
    
 

ubytování v chalupě Máša

chalupa MášaMajitel nabízí jeden dvoulůžkový pokoj, jeden čtyřlůžkový obývací pokoj s televizí, koupelnu, wc, kuchyň. Objekt má samostatní vchod a lyžárnu. U objektu je zahrada v rustikálním stylu, posezení s krbem a protéká jí pstruhový potok Ludrovianka.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Ubytování Ludrová. Dovolená na hranici Nízkých Tater a Velké Fatry. Dovolená Tatry Liptov severní Slovensko