apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování v Nízkých Tatrách > Pavčiná Lehota

ubytování Slovensko Pavčina Lehota Liptov Tatry

Vesnice Pavčina Lehota je situována poblíž začátku Demänovské doliny. Nadmořská výška je téměř 700 m. Vesnice vznikala v 18 století jako usadlost čtyř majerů. Můžete tady navštívit kulturní památku zvonici z roku 1883. V posledí době se vesnice buduje v turistickém stylu pro svou vhodní polohu. Dovolenou je zde možno strávit jak v léte tak v zimě. Za vesnicí je totiž lyžařský areál Žiarce v zimě provázkován na lyžování a zimní sporty a v léte je tu situována letní bobová dráha, trampolina ...

Rodinné apartmany Tatry v Nízkych Tatrách Vám přináší nasledovní nabídku

ubytování v Pavčiné Lehote

      Ubytování v Pavčiné Lehotě
Slovensko a standardní dovolená  
 

ubytování v penzionu Zuzana - Pavčina Lehota

ubytování slovensko Pavčina Lehota - penzion ZuzanaNabídnuto ubytování je ve dvou objektech, apartmánu a priváte. Opys aparmánů spočívá ve verande s posezením, dvěmi kuchynemi - v jedné je kozub, dvě koupelny, tři dvoulůžkové pokoje s přistýlkou. Dva pokoje jsou s balkonem. Dovolená v malé, tiché vesničce na Liptově má vhodní podmínky na oddych. Nízké Tatry k tomu oddechu přispívají svou přírodou.

 
    
 

ubytovací nabídka - privat Ďurík

privat Durikubytování slovensko Pavčina Lehota - dom privat DurikK dispozici je ubytování privátní a v rodinném domě. Tady jde o dovolenou na okraji obce. Ubytování v rodinném domě je zaranžováno na poschodí. K vybavění patří dva pokoje, kuchyň a TV-sat, koupelnu a wc. Další nabízené ubytování je v samostatném domě na zahrade. K dispozici jsou tři pokoje s kuchynským koutem, koupelnou se sprchou, toalety. Na zahrade je altánek s grilem a parkovacím místem.

 
    
 

ubytování Ivana - obec Pavčina Lehota

privat Ivana - ubytování na slovenskuUbytování Ivana je samostatní objekt se samostatním vstupem do ubytovací části. Hosté mají k dispozici třilůžkový pokoj s balkonem - logiou, dva dvoulůžkové pokoje. Každý z techto pokojů je vybavěn koupelnou a kuchyňkou. Další dvoulůžkový a čtyřlůžkový pokoj mají spoločnou koupelnu a kuchyň. Všechny pokoje můžou mít přistýlky. Parkování u objektu.

 
    
 

ubytovna ASIK

ubytovna AsikUbytovna je situována nedaleko obce Pavčiná Lehota. Ubytování je možné v osmi dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích. V každém pokojí je umývadlo, na chodbě spoločné sprchy a wc. Hosté můžou využít kuchyň, spoločenskou místnost s televizí. Parkování je v uzavřeném prostoru.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Vesnice Pavčina Lehota je situována u hlavního směru do Demänovské doliny - Jasná, Chopok. Ubytování Slovensko disponuje i takovou lokalitou.