apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování v Nízkých Tatrách > Ploštín

Slovensko Ploštín ubytování Liptov Nízke Tatry

Vesnice Ploštín je další oblast v Nízkych Tatrách s vhodními podmínky na turistiku, cykloturistiku a dovolenou v tichém prostředí. Historie sahá až do mladší doby bronzové. Obyvatelé nabízejí ubytování zejména v soukromí. Poblíž je vesnice Iľanovo kde je lyžařský svah a ješte o vesnici dál se nachází Závažná Poruba se svahem se sedačkovou lanovkou. Pokud vyhledáte slova ubytování Slovensko Ploštín, můžete shlédnou následující ubytování.

Rodinné apartmany Tatry na Liptově u Nízkych Tater Vám přináší nasledovní nabídku

ubytování na Slovensku ve vesnici Ploštín

      Ubytování v Ploštíně
Slovensko a nabídka dovolené v Ploštíně  
 

ubytování v chalupě v obci Ploštín

ubytování Slovensko Ploštín - chalupa v PloštíneUbytování je nabídnuto v jedném dvoulůžkovém pokoji, jedném dvoulůžkovém pokoji s přistýlkou, jedném třilůžkovém pokoji, jedném třilůžkovém pokoji s přistýlkou a jedném čtyřlůžkovém pokoji. Celková kapacita činí 16 hostů. Pokoje jsou elektricky vytápěny. K dispozici je posezení na záhrade s ohništem. Parkování aut je ve dvoře. Domáci požadují minimální obsazení na 7 nocí. Restaurace je vzdálena 3 km, obchod 20 m.

 
    
 

ubytování v chate ve vesnici Ploštín

chata v PloštíneTady je ubytování ve spoločném dvoře s domem domácích. Jde o ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích, z toho jeden je vybavěn přistýlkou. K dispozici je koupelna se sprchovým koutem a wc, kuchyň a společenská místnost s televizí. Vyžaduje se minimální obsazenost na 3 noci.

 
    
 

ubytování v priváte Oľga - obec Ploštín

privat OľgaUbytování je zabezpečeno v samostatném objektu. Je tady dobré autobusové spojení s Liptovským Mikulšem, dobrý východiskový bod na turistiku a cykloturistiku v Nízkych Tatrách. V nabídce pro ubytování jsou tři pokoje. Jeden třil1užkový, jeden čtyřlůžkový, jeden dvoulůžkový s dvěmi přistýlky. K dispozici je taky společenská místnost s krbem a televizí, jedna koupelan a dvě toalety. Venku je altánek se záhradním krbem a otevřené ohnište. Parkování je ve dvoře. Ubytování je v klidném prostředí.

 
    
 

ubytování v soukromí - Miki, Ploštín

privat Miki PloštínUbytování je poskytováno v rodinném domě. Ubytování hostů je ve dvou čtyřlůžkových pokojích na poschodí a jedném dvoulůžkovém pokoji na přízemí. Jeden z pokojů na poschodí má balkón. K vybavění patří kuchyň, koupelna a sprchovací kout a wc. V okolí je záhrada s ohništem a parkování je u objektu na zahrade.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Vesnice Ploštín je vzorkou nabídky ubytování na Slovensku v Tatrách a Liptově.