apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování v Nízkých Tatrách > Liptovské Kľačany

ubytování Liptovské Kľačany

Vesnice Liptovské Kľačany leží na Liptově v chráneném území a u ústí Kľačianské doliny. Nadmořská výška je 672 m.n.m. Písomní zmínky vesnici spomínají v roce 1474. Zajímavostí je kostel se zvonem z roku 1612 a dřevěné domky. Z turistických trás je působivý výstup na vyhlídku Ľupčianska Magura ve výšce 1315 m.n.m. Náročnejsší túry jsou na Chabenec, Chopok anebo doliny Kľačianska a Dúbravská.

Rodinné apartmany Tatry na středním Liptově Vám přináší nasledovní články

ubytování Liptovské Kľačany Tatry Slovensko

      Ubytování v Liptovských Kľačanech
Slovensko nabízí taky podhorské pobyty  
 

ubytování v priváte u Feketíků

ubytování slovensko Liptovské Kľačany - apartmany WillowPrivát má kapacitu sedum lůžek v jedném třilůžkovém pokoji a jedném čtyřlůžkovém pokoji. K dispozici je kuchyň, televize s DIGI přijmem programů, jednu toaletu a jednu sprchu. Na záhrade je možné užívat posezení s grilem. Parkování je u objektu v ohrade.


 
    
 

ubytování v priváte Marta

privat MartaPrivat Marta nabízí ubytovací kapacitu pro deset hostů. Pokoje jsou následovne aranžovány: jeden čtyřlůžkový pokoj s přistýlkou, jeden dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a jeden dvoulůžkový pokoj. Privat je situován ve dvoře rodinného domu. Vybavěn je kuchyní, společenskou místností, televizí, místností pro bicykle a lyže. Koupelna a wc jsou společné. Na zahrade je posezení, kozub, ohnište, bazén, jezírko.

 
    
 

ubytování v private Matej

ubytování v Liptovských Kľačanech v private MatejUbytování je v samostatném objekte - domečku. Kapacity pokojů jsou rozloženy v třipokojovém a čtyřpokojovém ( přechodném ) pokoji. K dispozici je společenská místnosts televizí a s možností dvěch přistýlek. Jedna koupelna se sprchou, umývadlem a wc. Parkování je nestrážené.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Ubytování Liptovské Kľačany. To je lokalita na Liptově v západní části Nízkých Tater - Slovensko.