apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování v Nízkých Tatrách > Moštenica

Slovensko - ubytování Moštenica, historie, Tatry

Vesnice Moštenica se nachází pod vrchem Hradište s výškou 958 m.n.m. Území vesnice bylo osýdleno již v pravěku Lužickými kmeny. První písomná zmínka je z roku 1340. O 156 let pozdeji byla postavěna první scedzovací nemecká huta na spracování huty. Za druhé světové války byla oblast známa jako Partizánska republika.

Rodinné apartmany Tatry na středním Liptově v Tatrách Vám přináší informace o jiném ubytování na Slovensku v tomto případe v Nízkych Tatrách.

ubytování v Moštenici - Slovensko

      Ubytování v Moštenici
Slovensko a jižní podhorská oblast Nizkých Tater  
 

ubytování v bungalowie Moštenica

ubytování Slovensko Moštenica - bungalow MoštenicaObjekt je součástí rekreační oblasti. V areálu rekreační oblasti se nachází restaurace, terasa, konferenční místnost, bar, kavárna, společenská místnost, sauna, fitnes, ohniště, zahradní posezení, zahradní gril, pískoviště, houpačka, stolní tenis, hřiště, kola, půjčovna společenských her. Kapacita rekreačního zařízení je osumdesát čtyři lůžek. V hlavní chatě se nachází pět dvoulůžkových pokojů, koupelna a wc, dále šest dvoulůžkových pokojů s přistýlkou a koupelnou a dva dvoulůžkové pokoje s dvěmi přistýlkami a koupelnou. Bungalowů je dvanáct. Vybavěny jsou čtyřlůžkovým pokojem, koupelnou a wc.

 
    
 

ubytování v chalupě v Moštenici

ubytování Slovensko Moštenica - chalupa v MošteniciChalupa se nachází v centru obce a je to část dvoudomu s vlastním vchodem a zahradou. Kolem pozemku teče horská bystrina. K dispozici je posezeni pod altánkem u krbu, parkování ve dvoře. Ubytování je ve dvěch dvoulůžkových pokojích s přistýlkou. Kapacita je šest lůžek v pokojích s televizí. Můžete využít kuchyň, jídelnu, koupelnu, wc, kachlová kamna.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Slovensko - ubytování Moštenica, dovolená na úpatí jižních Nízkych Tater.