apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   ubytování Slovensko  >  ubytování v Nízkých Tatrách > Lazisko

ubytování Slovensko Liptov

Vesnice Lazisko je situována na Liptově v severní části Slovenska. Obec Lazisko se v listinách zmiňuje již v 13 století. V této době se území využívalo jako kopanice. Nachází se tady historická památka zvonice z roku 1930 a evanjelický dřevěný artikulární kostel z roku 1774. K zajímavostem patří turistická trasa k Hradišti (nálezište púchovské kultury) anebo výstup na Sninu, k Mošnické jeskyni. Zde naleznete Slovesnko s ubytováním v zdravém prostředí.

Rodinné apartmany Tatry v Nízkych Tatrách Vám přináší nasledovní článek

ubytování v Tatrách Lazisko Slovensko Liptov

      Ubytování v Lazisku
Slovensko a podhorské pobyty  
 

ubytování v apartmánu u Jelínka

ubytování slovensko Lazisko - apartmany u JelínkaK dispozici je rodinný dům v obci upravěn na apartmánové ubytování. K vybavění patří terasa, záhradní posezení, gril, ohnište, pískovište, bicykle, internet. Objekt je elektricky vytápěn a parkování je možné u domku.


 
    
 

ubytování v chate v Lazisku

chata v LaziskuChalupa se nachází v obci. V nabídce je jeden dvoulůžkový, dva čtyřlůžkové pokoje. Celková kacita činí 10 hostů. K dispozici je záhradní posezení a ohnište. Dům je elektricky vytápěn a taky je možné vytápět kachlovým kozubem. Parkování ve dvoře.


 
    
 

ubytování v priváte - Lazisko

privat a ubytování v LaziskuRodinný dům s vlatním vchodem poskytuje ubytování v podhorské prostředí. Pokoj je třilůžkový s možností přistýlky. Apartmán má dvoulůžkový pokoj a dva třilůžkové pokoje. Počet ubytovaných hostů je 12. Můžete využít záhradního posezení, grilu, ohnište, parkovište, altánek a bicykle, jízda na koni a masáže.

 
pozadí pozadí

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Ubytování je na Liptově u Nízkých Tater. Vesnice Lazisko - Nízke Tatry, Slovensko, Liptov.