apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Prešovsky kraj

oblast Prešov

      Ubytování v Prešovském kraji
Objevte nové Slovenské destináce  
 

Naplánujte si dovolenou na Slovensku!

Oblast Prešov je nejludnatejší z celého Slovenska, dedičstvím památek a čisté přírody. Mezi nejzajímavejší lokality patří : Bardejov, Levoča, Červený Kláštor, Solivar, Opálové bane na Dubníku, Múzeum moderního umění Andyho Warholu, Spišský hrad a okolí, dřevěné kostoly, lidová architektura, lázne, pralesy Polonín a Tatry.

Nachází se tady hranice mezi Západními a Východními Karpatmi. Naleznete tady nejstarší národní park na Slovensku - Tatranský národní park, nejstarší medzinárodní přírodní park v Europě - Pieninský národní park, pralesy Polony. S části tuady zasahují Národní park Nízke Tatry, Národní park Slovenský raj, Východní Karpaty a Vihorlat. Prešovský kraj patří k úmoří Černého moře. Nachází se tady více přírodných jezer.

Prezentujeme různé penziony, hotely, apartmány a i léčebné domy. Vyskoušejte destinaci regionu Prešovského kraje - Slovensko..

 
pozadie pozadie

Objednejte si skvělé ubytování!
Kliknete na názvy na mapě

 Prešov Poprad Kežmarok Levoča Stará Ľubovňa Lipany Bardejov Svidník Medzilaborce Vranov nad Topľou Humenné Snina Ubľa mapa Prešovského kraja
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Slovensko a oblast Prešov takovému spoznání napomáha.