apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Bansko Bystrický kraj  >  ubytování v Detvě

ubytování Detva, Slovensko

      Ubytování v Detvě
Nabídka vyššího standardu na Slovensku  
 

Hotel Detva

Hotel Detva - Slovensko se nachází v Detvě, která je centrum rázoviteho regionu Podpoľanie. Detva je Sládkovičův kraj. Podpoľanie je svojím přírodním charakterem vhodný pro letní i zimní dovolenou. Milovníci panenské přírody si vijdou na své v Chránené krajinné oblasti Poľana, skalolezci na Kaľamárke, lyžaři na Poľane, bílých vodách a Látkach, je tu vodní nádrž Ružiná, cyklisti ocení příznivé podmínky jak na cestní, tak především horskou cyklistiku různé obtížnosti.

hotel Detva - ubytování Detva Slovensko Hotel Detva je situován u hlavní cesty E 1/50 na trase Bratislava - Košice. Leží mezi Zvolenem (23 km) a Lučencem (34 km). Železničná stanice a autobusová zastávka jsou v blízkosti hotela. Vybavění spočívá v 68 dvoulůžkových pokjích a představují 134 stálych a 23 příležitostních lůžek. Pokoje Hotela Detva jsou vybavěny kompletním sociálním zařízením WC + sprcha, telefón, rozhlasový přijímač, chladnička, televize se satelitním příjmem.

pokoj hotelu Detva - ubytování Detva Slovensko Podél krásach přírody Slovensko a Podpoľanie nabízí i více přiležitostí kulturního vyžití. Je to kraj, kde ani dnes neupadají tradiční lidové zvyky, můžte videt kroje, střetnout se s tradiční detvianskou hudbou, tancem a spěvem, architekturou, ale i hrady a zámky (Divín, Vígľaš..). Všechny tito jsou našim hostem poblíž. Chceli by jste strávit dovolenou na středním Slovensku? Zaujala Vás táto prezentace? Informujte sa o možnostech letní a zimní dovolené v Hotelu Detva. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

 

        Dovolená ve Detvě
Objevte nové ubytování na Slovensku  
 

ubytovna Kostolná nad Detvou - Slovensko

ubytovna kostolna - Slovenskoubytovna Kostolná - chata na Kaľamárke se nachází v CHKO Poľana. Prezentujeme příjemné a laciné ubytování v krásnem prostředí Podpoľania a samotné chránené krajinné oblasti Poľana - Slovensko. Naše rekreační zařízení ubytovna Kostolná je k dispozici po celej rok. Nachází se nekolik kilometrů na sever od města Detva. Věříme, že budete s našimi rekreačními zařízeními spokojni a budete se k nám rádi vracet.

pokoj ubytovny kostolna - Slovenskoubytovna Kostolná - Slovensko sa nachází v chránené krajinné oblasti Poľana. Okolí se vyznačuje krásní přírodou. V blízkosti jsou skalné steny vytvořeny zvětraným čelem vulkanického lávového proudu. Tito jsou oblíbeným místem skalolezců. Chata ubytovna Kostolná je příjemným místem pro oddych a sportovní aktivity. KAPACITA je 14 lůžek, 3 pokoje po 4 lůžka + 1 pokoj 2 lůžka, 30 míst (posezení), kuchyne (kompletne vybavěna), společenská místnost, krb, společná sprcha, WC.
OKOLÍ: posezení u chaty, ohnište, parkování aut u chaty, úschova bicyklů, elektrina, obchod - 2 km. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Ziar nad Hronom Banska Bystrica Brezno Revuca Zvolen Detva Tisovec Banska Stiavnica Rimavska Sobota Krupina Lucenec Velky Krtis mapa Basko Bystrického kraje
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Detva - Slovensko takovému spoznání napomáha.