apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Nitriansky kraj  >  ubytování v Komárne

ubytování Komárno - Slovensko

      Ubytování v Komárne
Objevte neco nové na Slovensku  
 

Hotel Panoráma** - Slovensko

pokoj hotelu Panoráma - SlovenskoHotel Panoráma** se nachází v tichém prostředí Komárna. Nabízí standardní 2, 3 a 4 lůžkové pokoje a v jedném apartmánu. Všechny pokoje jsou vybavěny vlastní koupelnou, WC, telefonem a ostatním zařízením v soulade s dvouhvězdičkovou kategorií. Celková kapacita Hotela Panoráma** je 68 lůžek. Součástí je restaurace s velkým výběrem jedál, nápojů a malý bar. Společenská místnost vhodná pro firemní a rodinné události. Pro hosty je k dispozici zvýhodnen vstup na termální koupalište. Ubytování je i pro domácí zvířátka. V nabídce je 8 dvoulůžkových, 14 dvoulůžkových s přistýlky, 2 tŘilůžkové pokoje s přistílkou, 1 malý apartmán, 1 apartmán. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

 

        Dovolená v Komárne
Nabídka dobrého standardu na Slovensku  
 

hotel Európa - Slovensko

hotel Európa - SlovenskoHotel Európa má celkovou kapacitou 86 lůžek. Všechny pokoje jsou vybavěny vlastní koupelnou s vaní a toaletou, rádiem, tv, telefónem, chladničkou a minibarem. Nadstandardne jsou vybavěny klimatizované apartmány. Vybavění v hotelu Európa : pracovna, obývací pokoj, spálna, koupelna a WC. Samozřejmostí je chladnička, minibar, tv a video. Hotel nabízí nasledovné služby: změnárnu, telefón, fax, fotokopírování, praní prádla, podzemní garáží s kapacitou 15 aut. Je tady taky možnost využít kuchyň, která nabízí specielity domácí i světové kuchyne. Hotel Európa má bezbariérový přístup. Rozložení pokojů je : jednolůžkový pokoj 4x, dvoulůžkový pokoj malý 6x, dvoulůžkový pokoj 31x, business apartmán (2 lůžka) 1x, family apartmán (6 lůžek) 1x. Restaurace má kapacitu 140 míst, kavárnu 80 míst, záhradní restaurace 90 míst, detský koutek, fast food. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

pokoj hotelu Európa - Slovensko

 
pozadie pozadie

Komárno leží na Žitném ostrově, který je bohatý na agátové, vrbové a topolové lesy. Je tady úrodná oblast na zeleninu a ovoce. Rozvinutá je řeční doprava. Území Komárna bylo osídlené od starší doby bronzové. Žili tady Keltové, Řimani, od doby stahování národů Avaři a moravskoslovanské kmeny. V 10 století Karpatskú kotlinu ovládli maďarské kmeny. Vytvořili osadu - dnešní Komárno. Byla tady križovatka suchozemských a vodních cest.

Osada villa Camarun dostala výsady města. Hrad u osady přebudovali na pevnost v čase Tureckých vpádů. V 18 století město získalo královské výsady a rozvíjel se obchod a řemesla. Město bylo ničené požármi, epidémiemi, povodňnemi a v létech 1763 a 1773 i zemětřesením. Pozdeji tady byli budované pevnosti. Hospodářský rozvoj tady stagnoval a obnovil se až po vybudovaní železniční trate. Po vzniku Československa bylo město rozdelené státní hranicí. Pozdeji bylo připojeno k Maďarsku. Po 2 světové válce opť patřilo od Československa. V součastnosti má město 38000 obyvatelů. V historickém centru se nachází vícero kultúrně-historických památků. Je tady podunajské muzeum v ktorém jsou díla významních osobností města.

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Nitra Topoľčany Zlaté Moravce Šaľa Levice Želiezovce Nové Zámky Kolárovo Komárno mapa Nitrianskeho kraje
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Komárno - Slovensko takovému spoznání napomáha.