apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Bansko Bystrický kraj  >  ubytování v Krupině

ubytování Krupina Slovensko

      Ubytování v Krupine
Nabídka vyššího standardu na Slovensku  
 

apartmány na Rínku - Slovensko

apartmany na rinku - Slovesnko Apartmány na rínku se nacházejí na náměstí SNP 128/21, na poschodí budovy umistnené v centru města Krupina. Výhodou pro apartmány na Rínku je blízké autobusové nádraží a dobrá dostupnost obchodů. Prostředí v noci je tiché a klidné. Ubytování je v dvoulůžkových pokojích s možností přístýlky. K dispozici apartmánů na Rínku jsou tři dvoulůžkové pokoje se samostatným WC a sprchou, TV, rádio, chladnička. K dispozici je i jeden věčší apartmán se samostatným WC a sprchou, TV, radio, chladnička, sedačka a křesla, písací stůl.

pokoj apartmanů na rinku - Slovesnko Na přízemí apartmánů na Rínku v jídelne je v nabídce snídane - na objednávku. Parkovat je možné před objektem, anebo ve dvoře zdarma. Kapacita: 3 x dvojlôžková izba, 1 x dvoulůžkový apartmán. Přibližná cena ubytování: Apartmán malý(2 lůžka): 23,3 €, Apartmán velký (2 lôžka) 26,6 €, Přístýlka 6 € /osoba/noc. U ubytování na 3 noci a více, ceny dohodou. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

 

        Dovolená v Krupine
Objevte nové ubytování na Slovensku  
 

Turistická ubytovna

ubytovna krupina - SlovesnkoTuristická ubytovna je situována na ulici Osloboditelů 923, vedle hlavní cesty E77, v části města Krupina (oproti benzínové stanice Slovnaft). Celková kapacita Turistické ubytovny je 16 osob. Parkování je možné před budovou. Ubytování v Turistické ubytovni je možné v dvěch bunkách po 5 osob. Na každé bunce jsou dvě dvoulůžkové a jeden jednolůžkový pokij. Pro každou bunku je spoločná kuchyň, WC, sprcha, dvě umývadla, TV a chladnička. Na každém pokoji je rádio.

interier ubytovny krupina - SlovesnkoNa přízemí Turistické ubytovny je možnost ubytování se v 4 lůžkovém pokoji a dvoulůžkovém apartmánu. K dispozici je společenská místnost s kuchynkou, chladničkou a TV. V apartmánu je samostatné soc. zařízení, sprcha, TV a rádio. Kapacita Turistické ubytovny: 2 x jednolůžkový pokoj, 4 x dvoulůžkový pokoj, čtyřlůžkový pokoj, dvoulůžkový apartmán. Přibližné ceny ubytování: Pokoj: 8,6 €, Pokoj(3 noci a více) 7,7 €, Apartmán dvoulůžkový 18,3 € / ap./ noc, Přistýlek 5 €. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
 Ziar nad Hronom Banska Bystrica Brezno Revuca Zvolen Detva Tisovec Banska Stiavnica Rimavska Sobota Krupina Lucenec Velky Krtis mapa Basko Bystrického kraje

ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Krupina - Slovensko takovému spoznání napomáha.