apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Prešovský kraj  >  ubytování v Bardejově

ubytování Bardejov - Slovensko

      Ubytování v Bardejově
Objevte neco nové na Slovensku  
 

hotel ARTIN *** - Slovensko

hotel Artin - SlovenskoJe to moderný hotel a nabízí ubytování poblíž centra města. K dispozici je 13 dvoulůžkových pokojů, 4 dvoulůžkové a 2 apartmány. Hotel je přispůsoběn na spoločenské události. Má veliké parkovište. V hotelové restauraci je možnost objednávky masových specielit, rýb, slovenské a vegetariánske jídla. Lobby bar je vedle restaurace s pestrým sortimentem nápojů.

pokoj hotelu Artin - SlovenskoK výhodám patří : atraktivní, tichá lokalita, vlastní parkovište, dostupnost do centra města, připojení na vysokorýchlostní internet + WIFI. Vybavění spočíva v : restauraci - kapacita 32 míst, salóniku - kapacita 16 míst, Lobby Baru - kapacita 16 míst. hotelové haly - kapacita 14 míst, zimní záhrady - 30 míst. K vybavění pokojů patří: WC a sprcha,TV, rádio, telefón, připojení k internetu, nekteré chladničku a apatrmány i trezor. Kontakt je na požádání.

 
pozadí pozadí

 

        Dovolená v Bardejově
Nabídka dobrého standardu na Slovensku  
 

penzion Rouse - Slovensko

penzion Rouse - SlovenskoPenzión se nachází v blízkosti historického centra, je dobře přístupný. Výhodou je i vzdálenost asi 15 min pěšky z autobusové a vlakové stanice a 3 min pěšky od nejbližší zastávky MHD. V nabídce je : 4-lůžkové pokoje s vlastní koupelnou a toaletou, 20 stálych lůžek, TV na všech pokojích, připojení na internet, bazén, sauna, bar pro ubytovaných, parkování u penzionu. Navštívte vyše 760 roční bohatou historii, město má 35 tisíc obyvatelů. Jeho cenností jsou kulturní památky a výskyt léčivých pramenů v jeho blízkém okolí - Bardejovské lázne. Kontakt je na požádání přez e-mail.

bazen penzionu Rouse - Slovensko

 
pozadí pozadí

Našli se tady kamenní nástroje, které svědčí o obývaní oblasti již v kamenné době. Přesouvali se tady lovecké skupiny na konci doby ledové, asi 20 000 roků p. n. l. Bardejov mal výhodu spojenou s vodními tokmi Klobušickým potokem a Sekčovom, které tekli do údolí Torysy. Tady vedla obchodní cesta z jihu dále na sever. Nejstarší písomná zmínka je z roku 1241. Žili tady cisterciáni. Mněli spory s prešovskými Nemci. Kolem roku 1320 bylo významné osýdlování a panovala tady řemeslná a obchodní činnost. Organizovali se týdenní trhy.

Město bylo chránené opevnením a vodními prokopami. Od roku 1376 bylo město slobodním královským. V 14 a 15 století bylo město bohaté a stavěli se svedské a cirkevní stavby. Nejvzácnejší stavba je monumentálny chrám svatého Egídia. Naleznete tady i náměstí, které obklopují gotické a renesanční měštanské domy. Městská radnice je z roku 1505. Pozdeji přišli války, choroby a hlad. Po roku 1950 se město rozvíjelo průmyslem. Od roku 2000 je město zapsané v UNESCO. Město má kolem 33 000 obývatelů.

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Prešov Poprad Kežmarok Levoča Stará Ľubovňa Lipany Bardejov Svidník Medzilaborce Vranov nad Topľou Humenné Snina Ubľa mapa Prešovského kraja
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Bardejov - Slovensko takovému spoznání napomáha.