apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Bansko Bystrický kraj  >  ubytování v Rimavské Sobotě

ubytování Rimavská Sobota Slovensko

      Ubytování v Rimavské Sobote
Nabídka vyššího standardu na Slovensku  
 

Euromotel - Slovensko

Euromotel - Slovensko Euromotel se nachází na okraji města Rimavská Sobota. Cesta první třídy E50 je jižnou spojnicí měst Košice - Bratislava. Euromotel poskytuje dobré stravovací a ubytovací služby za rozumné ceny. V Rimavské Sobote můžete navštívit obchody, kino, plavárnu, saunu, múzeum, kavárny a bary, a pod. V součastnosti je v nabídce kapacita 130 lůžek, kterou tvoří dvoulůžkové pokoje a apartmány. Apartmány, i pokoje Euromotela jsou vybavěny vlastním sociálním zařízením, jak i televizí.

pokoj Euromotelu - Slovensko Euromotel má restauraci, kongresovu sálu, terasu, střežené parkovište v uzatvoreném areálu. Euromotel poskytuje služby i u přípravy různých spoločenských podujetí. Salónik má kapacitu 55 míst. Hosté mají možnost objednání plných penzí, ale také polpenze.

V měste jsou historické a architektonicky významné budovy, památníky, kostely. V střede náměstí, ktré je po rekonstrukci a patří mezi nejkrajší na Slovensku, na míste původního gotického kostela stojí barokový kostel s klasicistickými prvky. Je tady i radnice z roku 1801, pozdeji budova župního domu ve francouzském slohu s erbem malohontské župy. Dnes je to sídlo Knižnice Mateja Hrebendu. Náměstí Mihálya Tompu je zajímavé budovou župního úřadu z roku 1901, která symbolizuje bohatství Gemersko - malohontské župy.

Nedaleko najdete sportový areál s tenisovými kurty, kolkárnou a krytou plavárnu, saunu, fitness centrum, turbosolárium a masáže, bufet. Kurinec - Zelená voda je rekreační oblast s jazerem a bazénem. Najdete tady služby půjčoven. Kokava Háj je na hranicích Polany a Veporských Vrchů v okrese Poltár. Nejbližší obec je Kokava nad Rimavou vzdálená asi 6 km. K dispozici je 6 vleků a biatlonový areál Osrblí. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

Objednejte si skvělé ubytování na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Ziar nad Hronom Banska Bystrica Brezno Revuca Zvolen Detva Tisovec Banska Stiavnica Rimavska Sobota Krupina Lucenec Velky Krtis mapa Basko Bystrického kraje
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území jako Slovensko. Ubytování Rimavská Sobota takové spoznání napomáha.