apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  kraj Banská Bystrica

Banská Bystrice, ubytování, dovolená, Slovensko

      Dovolená Slovensko s CK Juraj Mikulas
Objevte nové Slovenské destinace  
 

Naplánujte si dovolenou !

Banská Bystrica je moderne rozvíjející se Slovenské město. Bansko Bystrický kraj je obklopen Nízkymi Tatrami, Veľkou Fatrou, Slovenským Rájem, Poľanou. Rozpřestírá se tady též podunajská nížina. Na stránce prezentujeme ubytování s více standardy. Dovolená v Bansko Bystrické oblasti je zajímavá pro atrakce jak: jeskyne, hory, termální prameny. Bystrianska jeskyňe je známa přepastí a sintrovou výzdobou. Ochtínska agonitová jeskyňe je jedna z třech spřístupnených jeskyň na světe. V horských oblastech se nacházejí lyžařské střediska: Chopok juh, Tále, Mýto pod Ďumbierom, Donovaly, Čachovo - Selce, Šachtičky, Turecká - Krížna, Poľana, Tisovec.

Vyberte si Bansko Bystrickou oblast na regeneraci sil. Dovolená spojená s přírodnými krásami je vhodná na načerpání nových sil. Banská Bystrica nabízí mnoho kultúrno - historických památek, které stojí za povšimnutí a jejich návštevu. Stré město je plné historických budov. Tady jsou múzeá a galérie. Bansko Bystrická oblast je dovolenkovým rájem.

Prezentujeme různé penziony, hotely, apartmány a taky léčebné domy. Vyskoušejte destinaci regionu Banská Bystrice.

 
pozadie pozadie
 Ziar nad Hronom Banska Bystrica Brezno Revuca Zvolen Detva Tisovec Banska Stiavnica Rimavska Sobota Krupina Lucenec Velky Krtis mapa Basko Bystrického kraje
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz