apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Nitriansky kraj  >  ubytování v Levicích

ubytování Levice - Slovensko, penzion Tilia ranč u Bobiho

      Ubytování v Levicích
Objevte neco nové na Slovensku  
 

penzion Tilia - Slovensko

penzion Tilia v Levicích - SlovenskoUbytování v penzionu Tilia je nabídnuté ve dvěch plne vybavěných apartmánech a tři jednolůžkových pokojích. Apartmány penzionu Tilia jsou ve formě "suita" s možností třetího oddeleného lůžka. Každý pokoj má vlastní koupelnu s vaní, toalety, minibar, přímé telefonické spojení, káblovou televízi a možnost připojení k internetu. K dispozici je parkování ve dvoře. V cene jsou zahrnuty snídane. Restaurace má kapacitu 60 míst, kavárna 50 míst, salónik s kapacitou 14 míst a k dispozici jsou i sezónne restaurace Stará elektrárna a Tekovská terasa. Stravovací služby jsou nabízené i formou party servis, kterým jsou zabezpečovány podujetí mimo penziónu. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

pokoj penzionu Tilia v Levicích - Slovensko

 
pozadí pozadí

 

        Dovolená v Levicích
Nabídka dobrého standardu na Slovensku  
 

ranč u Bobiho - Slovensko

ranč u Bobiho - SlovenskoRANČ u BOBIHO je v Novém Tekově, obci asi 15 km vzdálené od Levíc. Je tam nové agroturistické centrum, které nabízí možnost aktívního využití volného času. Je taky pro milovníky koní a překrásní přírody. Ranč je s celoroční provádzkou. V nabídce ranča u Bobiho je: vonkajší bazén, tenisový kurt, minigolf, vonkajší kolkárska dráha, plážový volejbal, stolní tenis, šípky, stolný fotbal, jezdecká škola, jízda v sedle pro pokročilých, jízda v koči alebo bričce a v zimě na saních, požičovna horských bicyklů, možnost rybolovu, termální koupaliska (ku příkladu Podhájska 25km) a v zimě krytá plavárna v Levicích, fitness (sauna, solárium, vířivka, biliard a posilňovna)
Okolí nabízí výlety : skalní obydlí v Brhlovcích, Banská Štiavnice, zámeček Antol, Tekovské muzeum, hvězdárna v Levicích, lázne Santovka, Dudince.

pokoj v ranči u Bobiho - Slovensko Ubytování v ranči u Bobiho je nabídnuté v rodinném penziónu, kde každý pokoj má své vlastní sociální zařízení, televízi - káblová televize a satelit v cene, rádiomagnetofón. Kapacita ubytování je nasledovná: 10 dvoulůžkových pokojů, 9 2+1 lůžkových pokojů, 1 třilůžkový pokoj, 1 čtyřlůžkový pokoj, 2 apartmány se 4+2 lůžkami, a 1 dvoulůžkový apartmán s 4+3 lůžkami. Nabídka specialit na záhradním grile a z pece jako pečené kačice, prasátko, domáci chléb, lokše v záhradné restauraci. Detské ihrište a domácí ZOO. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

Okolí Levíc bylo obydlené od mladší doby kamenné. Byli tady Skýto-Trákové zruční ve výrobě železa v halštatském období, Kelti kteří první na tomto území používali mince jako platidlo, germánske kmeny Kvádů a Markomanů, Húni, Avaři a po jejich rozpadu Slované. Začátkem 10 století se tady usadili Maďaři. První písomná zmínka o měste Levice je z roku 1156. Koncem 13 století byl postavěn hrad na ochranu slovenských banských míst. Hrad mal dobrou polohu s výhledem a u močarisk. Turecké obsazení Uhorska město Levice hospodársky oslabila. Město bylo ničené požármi. V létech Rákocziho povstání byl hrad zničen.

V 18 století se hospodářství Levíc rozvíjelo. V 19 století byli ve měste nejbohatší zejména židovský podnikatelé, který rozvíjeli i průmysl. Školství se v Levicích rozvíjelo od 16 století. Okolí města je rovinného charakteru. Kopce Kusé hory, levické Kalvárie a Horšianska dolina jsou sopečného původu. Jsou tady víceré chránené území. Levické rybníky byli vybudované v roce 1950 a je to chránený areál. Ve měste je vzácný strom paulovnia plstnatá a mnoho pagaštanů koňských.

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Nitra Topoľčany Zlaté Moravce Šaľa Levice Želiezovce Nové Zámky Kolárovo Komárno mapa Nitrianskeho kraje
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Levice - Slovensko takovému spoznání napomáha.