apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Bansko Bystrický kraj  >  ubytování v Banské Štiavnici

Ubytování Banská Štiavnica - Slovensko

      Ubytování v Banské Štiavnici
Objevte neco nového na Slovensku  
 

Penzion na kopci

náhled penzionu na kopciTuristická ubytovna Penzion na kopci je na okraji obce v známém turistickém středisku. V areáli se nachází: restaurace, terasa, bar, fitnes, ohnište, záhradní posezení, záhradní gril, pískovište, hojdačka, ihrisko. Pokoje Penzionu na kopci mají vchod zvenčí. Vybavění spočívá v společných WC (1x pro ženy, 1x pro muže), parkovištem - nestrážené, neplacené (snehové řetezy). Zastávka autobusu je 1km. Vlaková stanice (stanica Banská Štiavnica) je vzdálená 2km.

penzion na kopci a pokojDestinace Slovensko a ubytování v Penzionu na kopci je pro 16 ludí: 2*2 lůžkový pokoj s vybavěním: TV/SAT, chladnička, sprchový kout, WC společné, 4 lůžkový pokoj s vybavěním: TV/SAT, chladnička, koupelna se sprchovacím koutem a WC, 5 lůžkový pokoj s vybavěním: TV/SAT, chladnička, koupelna se sprchovým koutem a WC, 2 lůžkový pokoj s možností přistýlky s vybavěním: TV/SAT, chladnička, koupelna se sprchou a WC. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

 

        Ubytovanie v Banskej Štiavnici
Nabídka vyššího standardu  
 

Pezion Tomino

Banská Štiavnica - Slovensko je jedním z nejkrajších a historicky zajímavých míst na Slovensku. Vďaka mnoho sta ročné křesťanské historii a hornickým tradicím Banská Štiavnica nahromadila nesmírné kulturní a historické bohatství, které oslovuje dnešních návštevníků. Za návštevu rozhodne stojí: SÚSOŠÍ SVÄTÉ TROJICE, KAMMERHOF, STARÝ A NOVÝ ZÁMEK, KOSTOL SV. KATEŘÍNY, KALVÁRIE, HORNICKÁ A LESNICKÁ AKADEMIE, BOTANICKÁ ZAHRADA, ARBORÉTUM KYSIHÝBEL či systém umělých vodních nádrží, kteřý pozůstával ze 60 umělých tajchů. Příznívé klimatické podmínky tak v léte jako i v zimě, spůsobují, že Banská Štiavnica je oblíbeným a vyhledávanou sportovní oblastí.

penzion tominoPenzion Tomino sa nachází v centru turizmu. Banská Štiavnica je středověké banské město uprostřed hor a jezer, plné historie, krásní architektúry, galérií a múzeí, obkolesené nádherní přírodou. Pezion Tomino poskytuje ubytování v prostranných pokojích a apartmánech vybavěných TV-SAT, WC a koupelnami. Kapacita penziónu je 17 lůžek, z toho 5 lůžek je umiísteno ve 2 luxusních apartmánech. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

Objednejte si skvělé ubytování na Slovensku!
Kliknite na názvy na mapě Slovenska

 Ziar nad Hronom Banska Bystrica Brezno Revuca Zvolen Detva Tisovec Banska Stiavnica Rimavska Sobota Krupina Lucenec Velky Krtis mapa Basko Bystrického kraje
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Slovensko a Banská Štaivnica takovému spoznání napomáha.