apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Trenčiansky kraj  >  ubytování v Púchově

ubytování Prievidza - Slovensko

      Ubytování v Púchově
Objevte neco nové ana Slovensku  
 

hotel Wili - Slovensko

hotel wili v Púchvě - Slovensko Hotel Wili má pokoje standardne vybavěné s připojením na internet, telefónem, minibarem, fénem, balkónem. Je to třihvězdičkový hotel. Jednolůžkové pokoje a apartmány jsou luxusní v tříde business. Mají protialergické matrace, LCD TV. Jednolůžkové pokoje mají širší lůžka vhodné i pro páry. Budova je zámeček a v areáli se nachází víceúčelové ihřište - tenis, nohejbal, minifutbal, bedminton, ohnište. Areál je oplocen a proto je vhodný i pro domácí zvířátka. Kontakt je na požádání pomocí e-mailu.

pokoj hotelu wili v Púchově - Slovensko

 
pozadie pozadie

 

        Dovolená v Púchově
Nabídka dobrého standardu na Slovensku  
 

Penzión Korona - Slovensko

Penzión Korona Púchov - SlovenskoPenzion je situován v centru města Púchov. Ubytování je nabízené ve velké jednolůžkové a šesti dvoulůžkových pokojích a dvěch apartmánech. V pokojích je možnost přistýlky a vybavěné jsou LCD TV-sat, minibarem, internetem, trezorem, telefónem, koupelnou a wc. Na přízemí je kavárna s letní terasou a stýlová vinárna. Na okolí se nachází hodne kaváren, piváren ... Kontakt je na požádání pomocí e-mailu.

pokoj penziónu Korona v Púchově - Slovensko

 
pozadí pozadí

Púchov je položen u řeky Váh na severu Ilavské kotliny, u Bílých Karpatech, Javorníků, Strážovských vrchů. Tito pohoří jsou dvěhorného a třihorného původu. Zasahovalo tady třihorné moře. Řeka Váh je regulována přehradou Nosice a hatí v Dolních Kočkovcích. První písomní zmínka o Púchově je z roku 1243. Po 15 století město vlastnil rod Marczibányovců. V 17 století zase moravský bratry, kteřý město proslávili výrobou soukna. Zachovaná historická památka ve měste je Župní dům - baroková stavba. V 20 století se tady stavají továrny na odevy, pneumatiky.

V součastnosti je púchov průmyslovým městem a má i univerzitu. Nachází se tady futbalový stadion, sportovní haly, krytá a oterená plavárna, tenisové kurty. Mezi památky patří župní dům, památná fara, evanielický kostel, římsko - katolícky kostel, baroková kaple Panny Marie, socha sv. Jána Nepomuckého, kamenná plastika sv. Jozefa s dítetem v náručí. Nejznámějším archeologickým náleziskem je Púchovská skala.

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 mesto Dubnica nad Váhom mesto Nové mesto nad Váhom mesto Partizánske mesto Považská Bystrica mesto Prievidza mesto Púchov mesto Trenčín mapa Trenčianskeho kraja
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Púchov - Slovensko takovému spoznání napomáha.