apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Prešovský kraj  >  ubytování v Lipanech

ubytování Lipany - Slovensko

      Ubytování v Lipanech
Objevte neco nové na Slovensku  
 

hotel Mladosť - Slovensko

hotel Mladosť - ubytování Lipany - Slovensko, hotel Mladosť ŠomkaHotel Mladosť naleznete v atraktívním prostředí šarišského podolí v starobylém centru města Lipany, na Náměstí sv. Martina. U hotela se nachází gotický římsko-katolícky chrám sv. Martina s oltářem vyroběným v škole světoznámeho mistra Pavla z Levoče. Stará mohutná lipa rostoucí u kostola je další raritou. Dnes je město Lipany administratívním, kultúrním a průmyslovým centrem s mnohými službami a atrakcemi. Ubytování je nabídnuto v podkrovních pokojích s barvami v jemních pastelových odstínech, možnost připojení na internet. Kapacita je 15 lůžek a 5 - 7 přistýlek. Pokoje jsou rozdelené na 5 jednolůžkových, 5 dvojlůžkových a rodinný apartmán s kuchyňí. Pokoje mají vlastní koupelny. Kontakt je na požádání přez e-mail.

pokoj hotelu Mladosť - Slovensko

 
pozadí pozadí

 

        Dovolená v Lipanech
Nabídka dobrého standardu na Slovensku  
 

hotel Šomka** - Slovensko

hotel Šomka - SlovenskoNachází se v rekreační oblasti Drienica – Lysá. Disponuje prostormi na organizování různých událostí. Výhodou je soukromí. Návštevníci mají možnost využít pobyt v horském prostředí lesů. Poblíž jsou svahy s umělým zasnežováním a vleki, sedačkovou lanovkou a běžecké trate. Dvouhviezdičkový hotel nabízí kapacitu 45 lůžek. Každý pokoj je vybavěn TV-sat, rádiem, chladničkou, přípojkou na internet a vlastní koupelnou. V nabídce je i apartmán s dvěma dvoulůžkovými pokoji a druhou koupelnou s hydromasážní vaňí, sedačkou a balkónem.

pokoj hotelu Šomka - SlovenskoPokoje jsou členeny na 12 dvoulůžkových, 4 třilůžkových a 1 čtyřlůžkový apartmán s koupelnami, připojením na internet. Kontakt je na požádání přez e-mail.

 
pozadí pozadí

Lipany se nachází u řeky Torysa. V okolí je Šarišská vrchovina a Čergovské pohoří. V roce 2010 město má kolem 6000 obyvatelů. V první písomné zmience se město spomína v roce 1312. Rozšířené bylo zemědelství a řemesla. V 16 století mohli Lipany organizovat trhy a to pomohlo jeho rozvoji. V 19 století se mnoho lidí vystehovalo za prací. V součastnosti se tady rozvíjí turistický ruch a průmysl. Mezi kultúrne historické dedičství patří gotický římskokatolícky kostel z 13 století a 2 kaple. Zajímavý je geotermální pramen, ktyrý sa bude dát využít různymi spůsoby.

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknete na názvy na mapě Slovenska

 Prešov Poprad Kežmarok Levoča Stará Ľubovňa Lipany Bardejov Svidník Medzilaborce Vranov nad Topľou Humenné Snina Ubľa mapa Prešovského kraja
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 

Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování Lipany - Slovensko, takovému spoznání napomáha.