apartment, ubytování

Nacházíte se v části :   Slovensko ubytování  >  města v Slovenkých krajích  >  Bansko Bystrický kraj  >  ubytování Banská Bystrica

Banská Bystrica ubytování Slovensko

      Ubytování v Banské Bystrici
Objevte neco nové  
 

Apartmány Slos

apartmany Slos - Banská Bystrica ubytování Slovensko Apartmány Slos Hotel ArcadeApartmánový dom SLOS je situován přímo v historickém centru Banské Bystrice. K dispozíci má nadštandardné ubytování v pěti apartmánech, jedném jednolůžkovém pokoji a jedném dvojlůžkovém pokoji. Celková kapacita apartmánového domu je 13 pevních lůžek, 6 přístílek.

apartmany Slos, pokoj, Banská Bystrica ubytování Slovensko Apartmány Slos Hotel ArcadePokoje apartmánu Slos jsou vybavěny koupelnou s vaní, minibarem a TV-sat. Na požádání je připojení k internetu. Každý apartmán má kromě standardního vybavění pokojů (minibar, TV-sat) spálnu s manželskou postelí, obývačku s roztahovací sedačkou, kuchyňský kout s vybavěním, varní plotnou, chladničkou, mikrovlnní troubou, koupelnu s vaní a internetovou přípojkou. V zadné části je uzavřeté parkovište, chránené kamerami. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadie pozadie

 

        Dovolená v Banské Bystrici
Nabídka vyššího standardu na Slovensku  
 

Hotel Arcade

náhled hotela arcade - Banská Bystrica ubytování Slovensko Apartmány Slos Hotel ArcadeHotel Arcade*** se nachází v centru města Banská Bystrica na Náměstí SNP. Objekt pochází z roku 1576. Jeho poloha je v centru spoločenského a kulturního života Banské Bystrice. Své služby nabízí obchodním cestujúcim i pro hosty na dovolené. Okolí poskytuje podmínky na turistiku, lyžování a koupelnou relaxaci. Nekteré pokoje Hotela Arcade se dají propojit a teda jsou vhodné pro rodiny s detmi.

ubytování ve business suite hotela arcadeNabídka Hotela Arcade : 9 komfortne a stylovo zařízených dvoulůžkových pokojů, z toho 5 pokojů je s výhledem na náměstí, 1 jednolůžkový a 5 apartmánů, s celkovou kapacitou 29 stálych a 5 přístílek. V každém pokoji je k dispozici samostatné sociální zařiazení, TV-sat, telefón, bezplatné vysokorýchlostní připojení k internetu, trezor a minibar s chladničkou. Město je obklopeno Nízkymi Tatrami, Veľkou Fatrou a Kremnickými vrchmi. Kontakt na požádání prostřednictvím e-mailu.

 
pozadí pozadí

Objednejte si skvělou dovolenou na Slovensku!
Kliknite na názvy na mapě Slovenska

 Ziar nad Hronom Banska Bystrica Brezno Revuca Zvolen Detva Tisovec Banska Stiavnica Rimavska Sobota Krupina Lucenec Velky Krtis mapa Basko Bystrického kraje
ubytování - města
Slovensko - lázně
dovolená v Nízkých Tatrách
Slovenské ubytování
Ceny, objednávkový formulář
Jak se tam dostanu
Vybavění pokojů
Mapa stránky
Automapa Tater
Kontakt> English version

Založit odkaz
 
Dovolená umožňuje spoznat území. Ubytování, Slovensko a Banská Bystrica takovému spoznání napomáha.